Wpis z mikrobloga

@krystian-stepaniak: Szczerze nie znam takiego przypadku. Sam nie zawsze miałem super gęsty i twardy zarost. Nadal mam dość średni mimo że prawie 30 na karku. Ale z tego co kojarzę, moich kolegów, jak ktoś miał rzadki jasny zarost mając 16 lat, to dziś brody nie nosi.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jem_pierogi: Zgól ten koper synu! Masz dopiero 19 lat, może jeszcze kiedyś będziesz miał owłosioną mordę, ale patrząc na to co wyhodowałeś to bym się nie nastawiał, a żałuj, bo brody są zajebiste ( ل )

@rezystor: Pochwal się zdjęciem ryja z boku, pewnie też ci skóra prześwituje, bo widać ( ل )

@lupaczkokosow: Przytnij to, nakładaj balsam i czesz a będzie git (
@mojemacki: #!$%@? typie... Jak ty w ogóle możesz jeść i pić z tymi nieogarniętymi wąsami.

#!$%@? panowie, coraz więcej amatorów pcha się do zabawy, mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i brodę będzie można nosić tylko z licencją, bo serio niektórzy nie mają ani doświadczenia ani wyobraźni i np nie przycinają wąsów...

Ja #!$%@?ę, myślicie, że przestaliście się golić i wyglądacie jak klawi wikingowie? Nie, #!$%@?, wyglądacie jak menele!