Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki z tagów #mikrokoksy #dieta #odchudzanie #redukcja, pytanie!
Czy wam naprawdę smakują te wszystkie fit przepisy i to ja mam jakieś dziwne kubki smakowe, czy po prostu zbiorowo zaklinacie rzeczywistość i wciskacie to w siebie bo trzeba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytam, bo ostatnio próbowałam wielu "fit" przepisów, nad którymi ludzie piali z zachwytu jakie to dobre i w ogóle niebo w gębie, a u mnie... szału nie było. Nutella z awokado - obrzydliwa. Budyń jaglany - niby zjadłam, ale pod koniec już mnie mdliło. Owsianka to samo. Ba, nawet głupi jogurt naturalny z płatkami i owocami zjem, ale niespecjalnie mnie to zachwyci. I to nie tak że jestem przeładowana cukrem i chemią z gotowców, bo od batona wolę owoc, a normalny domowy budyń jest o wiele lepszy niż ten z torebki. Problem jest tylko przy fit-bezglutenowych-niskowęglowodanowych-bezcukrowych-magicznych "zamiennikach" bardziej kalorycznych potraw.
No i teraz nie wiem co mam jeść, bo te fit rzeczy mi nie smakują, normalnych wersji nie bardzo bo kalorie, a i owocem/warzywem nie zastąpię, bo jak się nażrę śliwek czy kapusty kiszonej (a na to ostatnio mam melodię) to potem wiadomo co się dzieje ( )
  • 34
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka: jakbys nie zauwazyla odnosze sie do tego:

Czy wam naprawdę smakują te wszystkie fit przepisy

Ba, nawet głupi jogurt naturalny z płatkami i owocami zjem

I to nie tak że jestem przeładowana cukrem i chemią z gotowców, bo od batona wolę
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka: xD haha no #!$%@? mówisz o fit i dajesz przykład, że WOLE OWOCE OD BATONA
tylko mało ma to wspólnego z byciem fit nie wiem czego nie czaisz, że na instagramie wrzucisz owsiankę z truskawkami to nie ma nic wspólnego ze zdrową dietą nara poczytaj link co wysłałem
  • Odpowiedz
Czy wam naprawdę smakują te wszystkie fit przepisy i to ja mam jakieś dziwne kubki smakowe, czy po prostu zbiorowo zaklinacie rzeczywistość i wciskacie to w siebie bo trzeba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nacpanazielonka: lol. Te wszystkie fit przepisy to się je w 10- góra 20% czasu a przez reszte to się żre pasze oby szybciej i tyle. Sucha kasza z mięsem i popijasz wodą albo
  • Odpowiedz