Wpis z mikrobloga

Tak z czystej ciekawości czy mówienie o obozach na terenie "Generalnej Guberni dla Okupowanych Ziem Polskich" też jest obrazą narodu polskiego, która zasługuje na chłostę? No bo pojawiają się tu "ziemie polskie" czyli to chyba znaczy, że Polacy organizowali? Więc Niemcy nas obwiniają o zagładę znowu. Jak zwykle świadoma polityka zakłamywania historii.

Dla wszystkich ignorantów, którzy opowiadają, że Niemcy nigdy nie przepraszają kilka najważniejszych etapów polsko-niemieckiego pojednania

1965:Wybaczamy i prosimy o przebaczenie
1970:Uklęknięcie Brandta
1989:Krzyżowa
1991:Traktat sąsiedzki

Dla Wszystkich tych, którzy argumentują, że Niemcy nie płacą żadnych reparacji - polecam poczytać o Fundacji Polsko-Niemieckie pojednanie, która wypłaciła 3.5 mlrd PLN Polakom. To prawda nie za wojne ale za prace przymusową ale jednak.

Do tego dochodzą oczywiście fundusze unijne, na których wbrew tępej propagandzie radio maryjnych ekspertów Niemcy czy inne państwa UE nic nie korzystają. I które teraz zostaną zlikwidowane dzięki wspaniałej polityce PiS.

#neuropa #historia #polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Pobierz P.....j - Tak z czystej ciekawości czy mówienie o obozach na terenie "Generalnej Gube...
źródło: comment_GrpNGsBoTTL3yVOxDD2ftAmPXGa4sRe9.jpg
  • 5
Przyznam się, że stanowisz dla mnie zagadkę.

Zwyczajnie nie wiem czy jesteś głupi sam z siebie, jesteś niedouczony, czy też może Ci za te wykwity intelektualne i zwyczajnie półprawdy (czyli całe kłamstwa) płacą. Nie wiem.

"Wybaczamy i prosimy o przebaczenie"

https://pl.wikipedia.org/wiki/Or%C4%99dzie_biskup%C3%B3w_polskich_do_biskup%C3%B3w_niemieckich

... Orędzie biskupów polskich do biskupów niemieckich...

Tobie chodzi o Memorandum Wschodnie (a tam ten tekst nie pada - zapewniam).

"Uklęknięcie Brandta"

... przed pomnikiem Bohaterów Getta... Tutaj, cudownym