Wpis z mikrobloga

@WuDwaKa: a no faktycznie, jestem drugi. Czyli dzisiejszej nocy mnie przegonił :). Więc dzisiaj mnie przegonił i dzisiaj spadł. Łaska pańska na pstrym koniu jeździ ;). Ale wróci i znowu będzie mnie gonił przez miesiąc - on to lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ostatnio nawet się o ranking aktywności "awanturował" xD
@WuDwaKa: @k1fl0w: jak chcesz to (na chwilę) uruchomię procedurę usuwania konta xD. Przez jakiś czas będziesz pierwszy. Chcesz? (mam nadzieję, że bana za to nie dostaniemy xD). Ja już prawie rok jestem pierwszy (z przerwami), muszę coś z tym zrobić ;). Pierwsze miejsce naprawdę męczy, zdecydowanie wolałbym być np. trzeci i podświadomie nie czuć się zobowiązanym do utrzymywania pieprzonej pozycji na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Jedyny profit z pierwszego miejsca
@k1fl0w: nom, ale rozmawialiśmy o #1 w rankingu. Może jeśli wróci na pozycje przewodnika dostanie wiatru w żagle... i, finalnie, wpłynie to na mnie - odechce mi się go gonić xD. Ten ranking jest o tyle wkurzający, że człowiek gdzieś na warstwie podświadomości (chociaż ja umiem cokolwiek nad tym zapanować) chce się ścigać. Taki chyba samczy zmysł rywalizacji, cholera wie.