Wpis z mikrobloga

@Mikeroz: @marcinnuri: To chyba takie po prostu p---------e, cały anglojęzyczny internet mówi że thinkpady są zajebiste (delle też). Kwestia gustu - miałem w rękach xps 13 naprawdę fajne, bratu kupiliśmy t440p też super. Sam teraz do pracy będę zamawiał t460p - klawiatura bardziej mi odpowiada, jedyny mankament to c-----o umieszczonym przycisk funkcyjny (zamieniony z ctrl) ale da się to przestawić w biosie.
  • Odpowiedz
@Mikeroz:
1. T570, praca na większej matrycy będzie bardziej komfortowa.
2. Tutaj się trochę spóźniłeś, bo ci wykupili Toshiba Tecrę Z50-C, a była jeszcze niedawno za 4200 zł, do jakich prac biurowych to ma być?
  • Odpowiedz
@marcinnuri: W Polsce korzystaliśmy z serwisu gwarancyjnego Kuzniewski.pl, nigdy nie było problemu, większość załatwiona na miejscu w max godzinę, ale no teraz to nie wiadomo
  • Odpowiedz
@marcinnuri: Właśnie wiem, ogólnie kuzniewski.pl działał tak, że telefon ze zgłoszeniem serwisowym, oddzwaniali w ciągu godziny czy mają części na miejscu czy muszą zamówić no i przyjeżdżali, godzina czasu i już było wsio sprawne i ciągle na gwarancji, bo to jednak był AS lenovo
  • Odpowiedz