Wpis z mikrobloga

Wlasnie sobie n---------m NG7 w Bloodborne, i Ludwig tyra mnie jak szmate. A wy co #pcmasterrace . Kiedy was Ludwig potyra? Oh wait, przeciez wy dalej w Demon's Souls nie gralisice, to gdzie Bloodborne, a gdzie wy :D:D:D:D:D::D:D:D
#ps4
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@s1x1337: XDDDDD wiecej duszy od Bloodborne o k---a XDDDDDDDD, nie no k---a, mozg r-------y. Tibia byla owszem spoczko gra, ale wiecej duszy od BB nie ma. Przy BB to nawet nie stala.
@Rzurek: to najlepszy ex na PC
@Aeny: no byla, ale czemu Crytek juz nie zrobil tak pieknej grafy w Crysisie 2? Bo niestety koledzy z PCMR to banda zlodziejaszkow co nie rozumie, ze tworcy
  • Odpowiedz
Crysis 2 i 3 byl juz na konsolach.


@wyjde_z_przegrywu: a to fascynujące, ciekawe w co ja grałem... pewnie miałem urojenia z niedożywienia, podobnie, jak ma je google mówiąc, że zarówno 2 jak i 3 wyszły na pc ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ludzkie oko nie widzi wielkiej roznicy miedzy 30 a 60fps

tak se to tłumacz, jak nigdy nie widziałeś więcej, jak "cinematic experience". Jak nie widzisz różnicy w płynności między 30 a 60 FPSami, to poleca
  • Odpowiedz
@kaganiec_oswiaty: chodzi o to, ze Crytek olal moc PC bo co z tego, ze PC ma wieksza moc, skoro PCMR to banda zlodziejaszkow siedzacych na zatoce. Bo nie widzi, spokojnie mozna grac w 30fps. Powiem Ci tak, jak gram w jakas gre co ma 60fps i potem przesiade sie na inna, z 30fps, to owszem, na poczatku oko boli. Po paru godzinach nie czuje sie juz jednak zadnej roznicy.

A
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: a tak jak na początku napisałem ps4 mam, kompa którego cena peryferiów ( myszka, klawa, podkładka oraz słuchawki ) cena będzie wyższa od twojego ps4 pro ( bez słuchawek będzie wyższa niż ps4 też mam i nie muszę się ograniczać.
  • Odpowiedz
@kaganiec_oswiaty: if i may
Chodzi mu o to ze przez piractwo nie ma dobych exow na pc, a raczej tych wodotryskowych. Tym samym cala moc sprzętu nie ma w czym pokazac potegi.
Pcmr = pcmasterrace

Nie przychtlam sie do opinii, tlumacze
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: ja nie rozumiem tego bełkotu co zacytowałem, weź TO mi wytłumacz, a nie odwracaj kota ogonem

i co z tego, kazdy PC to zlom

ta, serwery, stacje robocze, poważniejsze obliczenia, predykcja, rendering, no przecież że konsola albo israki by to lepiej pociągnęły ( ͡° ͜ʖ ͡°) BTW- panie wielki konsolowcu, twoja wielbiona konsola to orżnięty ze specyfikacji już w dniu premiery i zamknięty na szczelno
  • Odpowiedz
@Naxster: najlepszy dowód, że ślepe brandzlowanie się do czegoś nie zawsze jest zdrowe, yup. W ogóle- jak sam projekt jest nawet ciekawy, ale w realnym zastosowaniu nie ma prawa bytu i to z kompletnie innego powodu niż "za drogi na portfel 99,9% ludzi". Znaczy się to też, ale... taka ściana monitorów wygląda fajnie, ale żeby to skonfigurować, to już nie jest tak fajnie, a żeby w to sensownie pograć
  • Odpowiedz