Wpis z mikrobloga

@Rzurek: 60fps w Tibii, super tam macie XDDD
@Aeny: to super, ze masz starego grubaska, moj PS4 Pro niszczy i tak 99 procent PCtow. Niom, w dodatku siedze, podstawka jest za latwa dla mnie, zaden boss nie stanowi dla mnie wyzwania. Za to Ludwig... Ludwig to inna historia...
@wyjde_z_przegrywu: argument z Tibią, ty jesteś już tak przegrany, że nawet jak się odrodzisz w 10. pokoleniu to będziesz przegrywem. Idę grać w cokolwiek, może być nawet jakaś gierka indie, i tak to odpalę w 100+FPSach, w dodatku z modami.

grafe w Horizonie

Taką grafę to my już mieliśmy... wait... gdzieś koło 2007 roku jak wychodził Crysis 1. Nie ośmieszaj się...

@wyjde_z_przegrywu: ostatnio gram Wiedźmina i sobie myślę: no kurna, coś mi tu się tnie. A to się włączył limit 60FPS. Dla mnie 60FPS jest niegrywalne a ty mi tu wyjeżdżasz z 30 na konsoli XDDDD prędzej bym oślepł niż skończył tego twojego bloodborna w takiej jakości xd
@kaganiec_oswiaty: no tak, Crysis mial taka super grafe, ale Crytek zapomnial o jednym, PCMR kupil kompa na kredyt za mamusie, a na sama gre juz kasy nie wyda, przeciez PCMR gry kupuje z zatoki XDDD. I szybko skonczyli z super grafa i Crysis 2 i 3 byl juz na konsolach. Sam rozumiesz, nikt nie chce robic za darmo.
@Aeny: i co z tegoi, PCMR za 300 lat taka grafe beda
"Ludzkie oko nie widzi wielkiej różnicy między 30 a 60 fps" o jak sie zesralem, typowy argument stulei konsolowej. Jest różnica między 30 i 60 fps, szczególnie w grach wideo. Poza tym uwziąłeś się na tą Tibię a ta gra ma więcej duszy niż jakieś bloodborny na kiju.
@wyjde_z_przegrywu: już była tak jak ci napisali 10 lat temu temu Horzione ma ładne tekstury i wszystko jako obiekty stały z zerową fizyką - dla tego można wcisnąć ładniejsze tekstury - co nie zmienia faktu że grafika ogólnie mimo że jest ładna jest średnia.

Co do tego że ludzie oko nie widzi wielkiej róznicy - pozwole cię jeno wyśmiać fakt liczy się też ich stałość jednak różnica jest i to ogromna.