Wpis z mikrobloga

Po 60 dniach dostałem opcje ponownej wysyłki przez 'flat rate shipping'. Jak to wygląda z waszego doświadczenia? Dochodzi? VAT tradycyjnie 50% szans czy inaczej?
  • Odpowiedz
Ja zamówiłem Bluboo S1 na GearBest.
Zamówione: 10.10
Pierwsza aktywność w trackingu - 16.10

Jak czytam co wy piszecie to aż mi sie odechciewa cokolwiek. Kupiłem przez przelewy24. Może mi dostarczą, w końcu coś się tam zmienia. Co ciekawe codziennie sprawdzałem tracking i dopiero dziś pojawił się znak że coś było 21.10. Do wczoraj pokazywało się tylko "2017-10-19 19:00:00HONGKONG Arrived at Hong Kong hub"

2017-10-16
  • Odpowiedz
@JaszczurZkosmosu: Na ten tracking nie masz co patrzeć, ja mam to samo tylko daty inne i czekam już prawie dwa miechy. Zamawiałem w połowie września i też płaciłem przelewy24 (z ubezpieczeniem). Dzisiaj napisałem ticketa i mi odpisali żebym potwierdził dane do wysyłki, sprawdził jeszcze w moim urzędzie pocztowym bla bla takie tam. I jak paczka nie dojdzie do 14 (wtedy będzie 60 dni, czyli ich deadline) to mi wówczas zaproponują
  • Odpowiedz
@Fakemirror: GB Polska na wykopie to konto marketingowe, wątpię żeby cokolwiek działali realnego w kierunku zaginionych paczek oprócz informowania mirków żeby pisali tickety do głównego gb.
Podawałem im nr zamówienia i tracking i nic to nie dało, nawet nie odpisali.
  • Odpowiedz
Chłopaki, ale pomyślmy logicznie. Jest nas tu z 20 może 30tu. Jakby to było częściej przecież wybuchła by jakaś afera czy coś..(Chodzi mi o to, że jednak to popularny sklep w polsce, i jakby ich nie przysyłali wogóle to byłoby to powszechnie wiadome) Patrzyłem pod ofertą tego Gearbest to jednak te 300 telefonów przyszło ludziom (akurat ten co ja zamawiałem) Może to po prostu się zdarza, ale nie z każdym?

Druga sprawa
  • Odpowiedz
@JaszczurZkosmosu: To chyba się niby liczy od momentu jak na stronie masz status Shipped out. Na trackingi nie patrz jeszcze raz mówie, bo to lipa.
U Ciebie minęło mało czasu, czekaj cierpliwie. U mnie już prawie 50 dni, a martwić się zacznę dopiero jak po 60 paru nie otrzymam zwrotu kasy.
600zł czy 6zł to nieważne jaka kwota, szanować trzeba każdy grosz i nie odpuszczać, bo to Twoje pieniądze.
  • Odpowiedz
Właśnie ten tracking to coś mi nie pasuje. Sprawdzałem codziennie, w niedzielę o 10 nic nie było, a nagle o 12 pojawiły się sprzed tygodnia i sprzed 2 dni.
Myślisz, że to fejk? Dziwne to wszystko...
@GearBest_Polska Tak czy siak więcej u was nie kupię, jak paczka do jutra nie przyjdzie. Miało iść 7-15 dni, a ja się martwię czy w ogóle przyjdzie.
  • Odpowiedz