Wpis z mikrobloga

@JaszczurZkosmosu: @Fakemirror: Słuchajcie, nie ma co srać żarem. Poczekajcie do tych 60 dni po złożeniu zamówienia i wtedy się powinno wyjaśnić. Oczywiście może to zniechęcić i powinno do dalszych zakupów, ale ja na razie myślę, że to jednorazowa wtopa i teraz zaczną o drogi wysyłek bardziej dbać. W każdym bądź razie powinni zadbać, bo i naczej upadną, to oczywiste.
@Fakemirror: Przesyłka na którą czekam to także
  • Odpowiedz
Cześć. Jestem kolejnym - mającym problemy z transakcją na Gearbest. Moja przesyłka (redmi note 4) "wysłana" 25,września do tej pory ma ostatnią informację trackingową z Wiednia. Tracking tylko i wyłącznie podany jest na 4PX (na innych stronach cisza) więc jest to pewnie kolejny fake tracking. Poczekam jeszcze aż minie 60 dni i piszę o zwrot kasy, jeśli będą się migać to znaczy że są złodziejami i sprawę zgłoszę organom ścigania takich przestępstw.
  • Odpowiedz
Hej. To znowu ja ;) a to komentarz o mojej paczce.
10.10 zamówiłem Bluboo S1 na stronie Gearbest. Przesyłka została zamówiona poprzez przelewy24 a sposób dostawy to "european registered".
Paczkę wysłali 16.10.
Kontakt był okropny pisałem do nich na messengerze i ich stronie. Na mess odpisali jakąś reklamą a na ich głównej stronie wysłali mi to co ja im napisałem + zdanie o tym że przez różne rzeczy paczka może iść dłużej.
  • Odpowiedz
To i ja napiszę swoją historię. Z happy endem (prawie). Zamawiałem Xiaomi Redmi 4A. Oczywiście paczka poszła przez Austrię i też skończyła żywot we Wiedniu (czarna dziura?). Wysyłka 12 Wrz. Ostatnia pozycja trackingu 19 Wrz. Otworzyłem ticket w Gearbest, chwilę to trwało zanim pogodzili się z faktem, że paczka już do mnie nie dojdzie, zaproponowali wysyłkę drugiego identycznego telefonu, odpisałem, że jest już niepotrzebny bo zdążyłem kupić inny i poproszę refund. Dzisiaj
  • Odpowiedz
Witam,

U mnie dawno minęło 60 dni od "wysyłki" i dalej się kopie z tymi złodziejami.
Chcą oddać 50% i nie pomaga straszenie policją, opisaniem ich na forum itd.
W związku z powyższym będę musiał na serio zgłosić tą sprawę organom ścigania.
(jeśli ktoś już coś działał w tym temacie to proszę o info)
  • Odpowiedz