Wpis z mikrobloga

@Pawci0o: Ostro poleciał. Trochę w tym prawdy jest zwłaszcza, że nie wiedziałem, że są ludzie, którzy rzeczywiście myślą o tym, że jak kupią sobie jakąś i7 z kartą za 3 koła to im to poprawi wyniki xD Koniec końców niech każda gra w to co lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Mega_Smieszek w jakimś tam stopniu mówi prawdę. Ale nie potrafi tego obrać w słowa jak normalny człowiek, przez co od razu nie bierze się jego i to co mówi na poważnie xD
  • Odpowiedz
@Pawci0o: Przecież on ma całkowitą rację, zjeby kupują komputery za 10k złotych tylko po to by grać na fpsach większych niż ich głupi monitor jest w stanie wyświetlić, jakkolwiek by im głupim debilom nie przetłumaczył, że screen tearing im gre psuje a nie brak 500 klatek na sekunde, nie zrozumieją tego.
Takie audiofile gier komputerowych, z tą różnicą że ci pierwsi mają swoją rację jeżeli chodzi o analogowe kable, a ci
  • Odpowiedz
Trochę w tym prawdy jest zwłaszcza, że nie wiedziałem, że są ludzie, którzy rzeczywiście myślą o tym, że jak kupią sobie jakąś i7 z kartą za 3 koła to im to poprawi wyniki


@Mega_Smieszek: To wyobraź sobie, że są "gamingowe" słuchawki, klawiatury, a nawet podkładki pod mysz XDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Gość mówi prawdę. "rzucanie flasha, dup dup dup i to jest taktyka" ot podsumowanie całego skilla, strategii i taktyki w gównianym cs'ie XD
  • Odpowiedz
@Nedkely: @Yolocaust: ale co was obchodzi w co kto gra, chcecie to grajcie sobie w arme, a my bedziemy grac w csa, nie wiem gdxie tu problem

I chyba cos w tej grze jednak jest ze tyle osob w nia gra
  • Odpowiedz
@Aqwrc: Wiesz tak mozesz powiedzec o wszystkim, nie chcesz dlc to nie kupuj, ja kupie. Poprostu gra jako gra jest ok, sam pogrywalem w niego gdybyl jeszcze modem do HL2, potem samodzielna. No fajna gra, na godzinke dziennie ale ona robi sie nudna bo wszystko jest w tej grze oklepane. Wiem ze BF3/4 to nie sa lepsze przyklady ale jakis w klad w rozwoj gry maja - wielkie mapy, 64 graczy,
  • Odpowiedz
@Yolocaust: @Chilli_Heatwave: Ale #!$%@? kocopoły byle być tym legendarnym alternatywnym wykopkiem o poglądach ponad plebs. Racja, BF to świetna gra, wprowadziła masę innowacji do FPS, ale rywalizacji w niej niej nie uświadczycie, bo "skill ceiling" przy natłoku dodatków i pojazdów jest o WIELE mniejszy od CS'a w której liczy się refleks i dobra taktyka. Idąc tokiem myślenia tej wygasłej gwiazdki YT piłka nożna też powinna odejść dawno w niebyt, bo
  • Odpowiedz
@Wolsky: wiesz ja gram dla zabawy i nie bawie sie w takie rzeczy. Dla mnie liczy sie zabawa i roznorosnosc meczy. Jak ktos gra serio to sobie znajdzie gre, ja nie lubie monotonii a cs ja dostarcza bo przez tyle lat i kilka gier rdzen gry "taki sam"
  • Odpowiedz
@Nedkely: Ilu ja znam właśnie takich pajaców, co to wywalają hajs w najnowszy sprzęt, bo twierdzą, że im klatki z 250 spadają do 240 i nie mogą grać w CSa xD Możesz takiemu tłumaczyć, że lepiej by było poćwiczyć aima, ograć zgranie z drużyną czy coś, a tacy ludzie i tak głównego problemu będą upatrywać w kompie a nie w swoich umiejętnościach.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz