Wpis z mikrobloga

Ale najbardziej to #!$%@? jestem na to #meteo osrane! Jak to do #!$%@? zawodzi w przewidywaniu burz, to ja nie. Na #wroclaw idzie "jebnięcie tego lata", bedzie za 30min, a na meteo.pl? Nic, do #!$%@? śladu brzy nie ma w prognozie na dzisiejszą noc! 12 lat już #!$%@? ufam tym wykresom jak #!$%@?, ale w te wakacje, to jeden wielki #!$%@?. Dzień w dzień burza jest przewidywana na nastepny wieczór/noc, a jak przychodzi następny dzień, pacze: "e-e, nie dziś, jutro". I tak dzien swistaka do #!$%@?. WatDaFak meteo.pl?!
#burza
  • 9
@krzysiekdw: tak. Poznalem ja doslownie tydzien temu przez kompilacje infometeo.pl. jest spoko.
A w ogóle apropos dzisiejszej burzy to meteo. pl należą sie ode mnie przeprosiny. Tym razem mieli racje. Burza nie dotarła do wro. Ale to, ze model się potwornie myli w wyznaczaniu burz - popdtrzymuje.
@tamtokontojuzusunalem: opanuj się, do tak dynamicznych zjawisk jaką była ta burza, to żadna prognoza nie była pewna, sami łowcy burz, którzy starali się przewidzieć sytuację na kilka godzin do przodu, podkreślali, że tak naprawdę niewiele można być pewnym, to nie są fronty atmosferyczne, tylko lokalne konwekcje o ogromnej sile, a konwekcja jest bardzo skomplikowanym procesem, nawet jeśli są warunki do powstania nawet tornada, to musi zostać spełnionych wiele czynników, trza by