Wpis z mikrobloga


zostałem nieprzyjęty na pewien kierunek(zabrakło 2pkt) i po otrzymaniu listu złożyłem odwołanie. Teraz widzę, że nagle pojawił się drugi nabór... Czy jeśli zapiszę się na ten drugi nabór i znowu nie zostane przyjęty to odwołanie, ktore złożyłem przepada?.

#studia
  • 9
@Lookbehindya: Niestety nie. W tym roku nikogo z listy rezerwowej nie chcieli, a było nas 700 w niej samych rezerwowych... Nawet dzwoniłem do komisji i Pani powiedziała, że nawet jeśli będzie drugi nabór to nas kompletnie nie obchodzi lista rezerwowa.
@Lookbehindya: Jest 25miejsc, ale ten rok jest specjalny. Progi poszły o 40-50% w górę na każdym kierunku i ludzie, którzy napisali świetnie maturę byli pewni, że się dostaną i złożyli tylko na 1 kierunek. Boje się, że się rzucą na ten.
@Lookbehindya: Tak, ale będę tam płakał ;/. Są osoby, które mają 150pkt, a ja mam 540. Niby był drugi nabór i druga 50 doszła z punktami 200-700, ale wciaz nie moge przebolec swojej porazki. Kompletnie nie interesuje mnie ten kierunek. Edukacja informatyczno-techniczna...