Wpis z mikrobloga

Spoiler

Olenna pokazała jak bardzo zasługuje na tytuł Królowej Cierni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Twój syn był straszną cipą
- ...
- umierał w męczarniach tocząc pianę z pyska.
- ...

- A btw to ja go zabiłam xD przekaż Cersei
I reszta wypowiedziana w sposób niewerbalny
- Tak tak, to ja. W efekcie twój stary skazał twojego ukochanego brata na śmierć. Niesłusznie. Co koniec końców doprowadziło do jego śmierci na kiblu i do tego że twój braciszek doradza teraz twojemu śmiertelnemu wrogowi xD Ah, tak w zasadzie to ja doradziłam Margaery jak uwieść Tommena, przez co się w niej tak zakochał że po jej śmierci #!$%@?ł King's Landing xD taak rycerzu, to przeze mnie zginął twój ojciec i obydwaj synowie a brat jest wrogiem.

I jeszcze odstawiła na koniec incepcję zasiewając mu ziarno zwątpienia wobec Cersei. Mistrzostwo. Już myślałem że osuwając się na fotel otworzy jedno oko i ostatnim tchem powie
-twoja córka robi gałe po kiblach a twoja matka to #!$%@?!
#got
  • 22
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zolcix: nie pamiętam w którym sezonie i odcinku, ale Olenna rozmawiała kiedyś z Margaery o tym, jak uwiodła swojego męża, przez co przekazała jej jakieś wskazówki. Początek małżeństwa Tommena i Margeary.
@Luna_Lovegood: niby Jaimie bo jakby to zrobił Tyrion to by było za proste, ale teraz jak zrobi to Jaimie to będzie za proste bo wszyscy się tego spodziewają, więc może jednak Tyrion? Albo jeśli to bękarty Aerysa, to może jakiś inny bękart ją zabije? Albo okaże się że Tywin miał gromadkę bękartów