Wpis z mikrobloga

#mmorpg #rpg

Siema Mirki i Mirunie!

Szukam jakiego grywalnego mmo, wychowałem się na Diablo 2 oraz Tibii, jednak teraz szukałbym czegoś z widokiem 3 osobowym. Grałem już jakiś czas temu w D&D Online (spoko, ale mało graczy), a teraz w Neverwinter Online (również spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) jednak to co w oby dwu grach mnie odrzuca to to, że misje to oddzielne mapy, takze wiekszość czasu chodzimy sami i przede wszystkim mała ilość graczy. D&D- około 200 xD, a NWN 2k, poza tym, ekwipunek zdobywamy za questy, a jednak wolałbym gdyby znajdywało się go z pokonanych mobów (za ten random kochałem D2 i Tibie) oraz skrzyń.

Druga sprawa system walki, ten zaproponowany w WoW totalnie mi nie leży (klikamy na przeciwnika, a potem tylko wybieramy skille), za to w NWN jest coś a'la Risen/Gothic, także o to to mi tutaj chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

Pytanie jeszcze o #linage czy gra warta polecenia? Czy posiada któreś z ww. elementów?

Właśnie pobieram #blackdesert i bede próbował darmowego triala, jak mnie się spodoba to se kupuje xD, ale może macie jakieś inne produkcje ciekawe polecenia pasujące w mój kanon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
@Annaroth: Grałęm kiedyś w d&d online i średnio raz na 2-3 lata do tego wracam jak wypuszczają jakiś fajny moduł :) Jak to teraz wygląda? Ostatnio grałem jak wypuścili ToEE jakby coś w settingu Planescape wypuścili to wrócę znów ;)
  • Odpowiedz
@Annaroth: nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi z systemem walki. W Neverwinter Nights po prostu zaznaczałeś wroga i klikałeś odpowiednie skille, ewentualnie ciągle zmieniałeś pozycje swoich postaci. W WoWie stoisz i klikasz w skille tylko na zwykłych mobkach, jeśli jesteś od nich wystarczająco silniejszy. Na bossach trzeba sporo biegać, a na PvP oprócz biegania musisz znać skille przeciwnika, żeby dobrze je kontrować. Moim zdaniem system ciekawy, szczególnie dla kogoś,
  • Odpowiedz
@Annaroth z wlasnego doswiadczenia
-wow, cholernie wciagajacy, ale jednak nie dla każdego, polecam sprawdzic triala gdzie masz darmowo do 20 lvlu, jak Ci sie to spodoba, masz gre na lata, tyle ze abonament masz
-guild wars, tyle ile pogralem to musze przyznać że to mmo next gen, ale trochę pustoszeje
-teso, niestety nie gralem dłużej, ale dość klasyczne, na plus przemawia model b2p i jest stale rozwijana
-swtor, jak chcesz mmo single
  • Odpowiedz
@Frexor: W NWN Online mamy namiastkę tego co w takim powiedzmy Gothicu, można faktycznie uniknąć pocisku, kuli ognia bądź ataku AoE, a o ile dobrze pamiętam to w WoW ataki dystansowe podążają za celem : P

@m00N ja właśnie w podobnym stopniu w D&DO grałem, z tym, że do kolejnego powrotu skutecznie 200 graczy online mnie zniechęciło xD. Gra stoi jak stała.

@No_Witam: Generalnie samego WoWa tak zapamiętałem, że stoisz
  • Odpowiedz
@Annaroth: Dzisiaj zacząłem pobierać #blackdesert bo bardzo mnie zaciekawiło, jest co robić większość systemów dobrze rozbudowana. Ale jak do każdego mmo trzeba mieć ekipę min. 5 osob żeby grało się przyjemnie ;)
@Annaroth Tera dla mnie była bardzo przyjemna ale endgame troche nudził
  • Odpowiedz