Wpis z mikrobloga

@Benzen: Skalowanie to skalowanie. Z racji tego że szczur jest traktowany jako przeciwnik, to zadaje on odpowiednie obrażenia dopasowane do twojego lvlu. Tak samo jak będziesz robił questa na niski lvl, polegający na pomocy komuś z wrogami i będą mieli pasek życia, to możliwe że będą padać. Nie zapomnę questa na Skellige, gdzie pomagałem dwóm wojom wyczyścić jaskinię z ghuli i pożeraczy. To był jakiś dramat. Oni lecieli na pałę i
  • Odpowiedz
@Obywatel_Kondominium: IMHO zadanie z tymi dzbanami jest najtrudniejsze w całej grze do zakończenia sukcesem, bo nawet zbugowane zadanie Czarna perła da się ukończyć na zalecanym poziomie postaci z odrobiną sprytu i cierpliwości (któryś patch powodował, że zleceniodawca umierał od jednego uderzenia utopca na brzegu, zanim Geralt zdążył do niego w ogóle dopłynąć, nie ma opcji by go w ten sposób obronić. Trzeba wczytać wcześniejszy zapis, dopłynąć do brzegu kawałek dalej na
  • Odpowiedz
@HpALc_9000: To rzeczywiście coś Ci się zbugowało, bo ja zrobiłem to zadanie bez najmniejszego problemu tez na wyższym poziomie niż zalecany. Zadanie, które opisałem powyżej w jaskini dałoby się zrobić bez większych problemów, gdyby nie pożeracze. Same ich hity i ghuli nie zabiją bardzo szybko, ale eksplozja już ściąga na hita wszystko dookoła. A AI nie wytłumaczysz, żeby się cofnęli od nich chwilę przed ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Obywatel_Kondominium: To nie tyle mi się coś zbugowało, tylko to dosyć znany błąd, bo został wprowadzony w patchu 1.07 zdaje się i był obecny na wszystkich platformach równolegle. Z tego co pamiętam nie został naprawiony od razu, więc jeszcze przez kilka łatek ludzie na to narzekali. Jak ktoś przechodził grę kilka razy jak ja to miał niemal pewność trafić na ten bug.

Zadanie, które opisałem powyżej w jaskini dałoby się zrobić
  • Odpowiedz
@HpALc_9000: Za pierwszym przejściem grałem bez żadnego patcha czyli na wersji z wydanej premiery, ale tam nie było jeszcze skalowania przeciwników. Za drugim nie pamiętam czy w ogóle doszedłem do tego q, bo kupiłem GOTY i już za trzecim razem też bez problemów. Z tych skalujących się to oczywiście szczury i jeszcze Dżin dosyć #!$%@?ł.
  • Odpowiedz