Wpis z mikrobloga

@lyswana Warto chyba jednak w to zainwestować. Ja też mam rzadko gości, ale nie wyobrażam sobie, żeby wszyscy widzieli co mam w mieszkaniu albo żeby oglądali niepościelone łóżko, którego przed pracą nie miałam czasu ogarnąć. Warto mieć też pomieszczenie, które kojarzy się tylko z relaksem i odpoczynkiem - łatwiej się wtedy odpoczywa/regeneruje.
@pelen_spokoj: tak, czytałam o tym w poradnikach wnętrzarskich :). Jednak w polskich realiach pomieszczenia na ogół pełnią wiele funkcji. Dotychczas miałam oddzielną sypialnię (w poprzednim mieszkaniu), ale zauważyłam, że wiele osób nie narzeka, śpiąc w salonie. Zwłaszcza, że w obecnym mieszkaniu planuję spędzić jedynie ok. 4 lat.
Miejsce jest, środki na upartego też. Temat do przemyślenia!
@lyswana: jak najbardziej! I to nie po to żeby mieć tam bałagan, czy dla gości. Po to że fajnie jest mieć pokój który masz tylko do spania - kojarzy się z wypoczynkiem. Stąd lepszy sen, bo organizm jakoś sam tak kojarzy że jak leży w tym pokoju to spać trzeba :> I tak sobie to zaplanuj, żeby było tam wygodne łóżko, lampka nocna i w zasadzie nic więcej nie potrzebujesz. 100%