Wpis z mikrobloga

@WillyWonka: mówisz o dworcach czy pociągach/podróżach ?
Dobra podróż znaczy dla mnie spoko pociągi, gdzie każdy ma na czym usiąść, gdzie nie jest Ci w zimę w przedziale zimno a w lato nie leje Ci się z tyłka. Czyli dla mnie jakoś nie wygląda to co raz lepiej. oczywiście nowsze pociągi są i super, ale nimi okazję mam jeździć tylko do Warszawy... Do Gdańska zawsze jakiegoś oldschoola podstawia w którym najprzyjemniej
@WillyWonka: mi stare nie przeszkadzają, nie mówię, że żądam luksusów obecnych w nowszych modelach, ja chce mieć podstawowe rzeczy zagwarantowane, jak dostosowanie temperatury przedziału do temperatury na zewnątrz... Jeśli są szczytowe dni w roku jak przed świętami, mogliby też podstawic więcej wagonów, ja wiem, ze można sobie szybciej zamówić bilet i później sam sobie źle robisz kupując na ostatnią chwilę, ale czasami mam wrażenie, że w ogóle nie biorą tego pod
Ostatnio jechalam pociagiem Hel-Krakow, dramat XD Nie wiem czy gorsze sa pociagi czy pasazerowie. Chyba musze przerzucic sie na linie lotnicze, Gdansk-Wawa juz za 21zl XD
@lugre: szkoda zdrowia na jazdę pociągiem w te szczytowe dni w roku. Pewnikiem jest ,że będzie ścisk oraz kłótnia o nawet zarezerwowane miejsce. Lepszy już blablacar ceny niższe jest z kogo wybierać i nie jedzie się z takimi podludźmi...
@lugre: W regio dopiero zaczyna się zabawa jak chcecie narzekać :) IC/TLK z rezerwowanymi miejscami w zależności oczywiście od pociągu (trochę jeżdżę po Polsce i widzę jak zmieniają się na plus składy). Tak więc nie ma co narzekać bo nie jest aż tak źle jak to niektórzy opowiadają.
@lugre Jezu co do tych temperatur to 100% racja, kiedy mieszkałam w Krrakowie i jeździłam tam ze swojego miasta (11h jazdy) zimą to #!$%@? za każdym razem bylo tak zimno, że sie dało wytrzymać.. siedziałam pod sterta ubrań żeby się ogrzać xd