Wpis z mikrobloga

Czyli jak wpuścimy imigrantów


@ZielonyProgramista21: *uchodźców, głównie matki z dziećmi, a nawet jak wśród nich będą mężczyźni i terroryści, to zaraz #!$%@?ą z Polski do Niemiec, bo tam jest bez porównania lepszy socjał i najlepsze (obok Francji i Brukseli) cele?

Kolejne komentarze pislamskich trolli będę usuwał.
czyli zakładasz(*), że mogą w tych grupach być terrroryści ale nadal chciałbyś ich wpuścić.


@ZielonyProgramista21: *dopuszczam taką możliwość, manipulancie. Dalej nie czytałem. Terroryści mogą się przedostać do Polski zupełnie samodzielnie, niezależnie od uchodźców. Terroryści mogliby już w Polsce być, może są. Może Putin już jakichś przysłał. Nie wiem, nie zamierzam gdybać, ale choćby Polska przyjęła 100 tys. uchodźców, to nie bałbym się wychodzić z domu.

Ale dobra, załóżmy, że mamy problem
@Andreth: Ja bym się jednak skupił na problemie imigrantów z Ukrainy. Tylko w ubiegłym roku przybyło ich ok. 2 mln. Większość to normalni ludzie, emigranci zarobkowi, ale niech będzie wśród nich 0,01% skrajnej patoli, to jest to 200 zwierząt. Niech co 10 z nich zamorduje, to jest to 20 ofiar...

I jeszcze do @ZielonyProgramista21: jak myślisz, dlaczego nie słyszy się ostatnio o zamachach we Włoszech, Portugalii, Chorwacji, Słowenii, Finlandii, Grecji
@Aironic: Imigracja z krajów gdzie przestępczość, korupcja, bezkarność jest wyższa zawsze powoduje wzrost przestępczości w kraju docelowym ich podróży. Można to badać albo poprzez wzrost liczby przestępstw albo poprzez zwiększone nakłady na policję i służby porządkowe, które raz po raz otrzymują co raz większe uprawnienia.

Lewica na zachodzie nie zaprzecza, że przestępczość wzrasta. Zrzucają to jednak na barki braku możliwości edukacji, frustracji, kolonializmu itd.
Za to na wykopie neuropa zaprzecza w
@Andreth: Ale to nie jest kłamstwo. Ja napisałem tylko, że u nas też są gwałty, morderstwa itp ale nie napisałem że częściej niż u krajów z ciapatymi. @aironic I taka jest z wami dyskusja lewakami, ktoś się rozpisze meryteorycznie to jak jest brak argumentów to odrazu kasowanie komentarzy lub dyskusja przeradza się w atak z waszej strony. Kończe tego bo szkoda klawiatury na takich jak wy..
@Aironic: Przyjmowanie ludzi z krajów trzeciego świata, z IQ na poziomie 80, w których przestępczość jest 10-razy większa niż w takiej Polsce, będzie rodzić gigantyczne problemy, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Samo to, że takim ludziom trzeba tłumaczyć, że nie wolno kobiety bez hidżabu zgwałcić, czy zabić człowieka za picie alkoholu, pokazuje z kim mamy do czynienia i jakie będą tego skutki w przyszłości.
Zgadza się w Niemczech, Francji,
Przyjmowanie ludzi z krajów trzeciego świata, z IQ na poziomie 80


@Andris00: Jak zobaczyłem tegoroczne arkusze maturalne i wyniki, to bym się Polskim IQ na poziomie 100 tak nie podniecał. To jest, #!$%@?, dramat, w jaki sposób "Internety" lasują dziś młodzieży mózgi.
To skoro tak gardzisz polską młodzieżą, która ma te 100 IQ


@Andris00: IQ w przypadku matur to w sumie żaden wyznacznik. Ja mam coś między 135 a 140, a nie dostałem ze wszystkiego po 98% jak z angielskiego, bo się nie uczyłem "pod klucz" egzaminacyjny, jaki nas – pierwsze roczniki nowej matury – ściśle obowiązywał.

Taka Syryjka może być analfabetką, a wychowana tak, że niejedna polska "grażyna" mogłaby się od niej
Pobierz Aironic - > To skoro tak gardzisz polską młodzieżą, która ma te 100 IQ

@Andris00: ...
źródło: comment_0vStdnsCFSV5Qx5j7TTCo8bkhRZK0GS1.jpg