Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #staregry może ktoś pomoże? Gdzieś tak na przełomie 1995-2000 często grywałem w starą (wtedy to była nowa :) ) gierkę. Może ktoś skojarzy co to był za tytuł?

Kilka faktów:
- wyścigi;
- do wyboru (chyba) tylko dwa rodzaje aut: terenówka przypominająca jeepa lub coś w rodzaju amfibi (łódka na kółkach)
- możliwość gry w dwie osoby: ekran przedzielony na pół pionową linią, po lewej jeden gracz, po prawej drugi, obydwoje sterowali na jednej klawiaturze
- gra z komputerem też była możliwa,
- tutaj nie jestem pewny ale w czasie wyścigu max były tylko dwa pojazdy. Jednym kierowałeś ty a drugim kolega lub komputer
- widok od tyłu na auto
- możliwość włączenia dopalacza w czasie wyścigu :)
- trasy to nie zamknięte tory (coś jak w dzisiejszej F1) tylko jazda po piaszczystej drodze czy nierównościach

Więcej rzeczy niestety nie pamiętam. Wiem, opis ubogi ale może ktoś skojarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
  • 11
@Ar_0: O kurcze, chyba wiem o co Ci chodzi ale nie mogę sobie nazwy przypomnieć :( Dwa rodzaje aut były w demie jeśli dobrze kojarzę, w pełnej wersji było tego mnóstwo, rożnych. Grafika 3D ale pojazdy na takich wygładzonych wektorach bez mappingu były, prawda?
@Chrystus: TestDrive Offroad? Chyba nie, grafika była taka dosyć kolorowa i cały myk polegał na różnorodności pojazdów i dobrej jak na tamte czasy fizyce (bardziej wizualnej bo gameplayowo to nadal była gra arcade). Chyba, że z @Ar_0 nadal piszemy o czymś innym jednak i mieszam tylko.