Wpis z mikrobloga

Ludzie pomóżcie mi, mam błahy problem przy aucie i nie wiem jak go się pozbyć.
Problem jest nie zapalająca się żarówka świateł pozycyjnych, i nie, ona nie jest spalona!
CO DZIWNE gdy lekko stuknę w lampę to żarówka się zapala, i to mi się dzieje prawie codziennie!
-żarówka dobra
-kostka światła sprawdzona i dodatkowo styki wyczyszczone drobnym papierem ściernym
-wszystkie ścieżki w lampie sprawdzone i wyczyszczone
To co to w końcu może być? wadliwa żarówka? jakaś masa nie łączy?
#samochody #motoryzacja #pytanie #elektryka

dodatkowo zamieszczam nagranie wideo problemu:
NzeroZeroB - Ludzie pomóżcie mi, mam błahy problem przy aucie i nie wiem jak go się p...
  • 5
@NzeroZeroB: miałem tak w Mercedesie W124. Tłukłem w klosz przed każda podróżą (tylny lewy lub prawy nie pamiętam). Zapalała.
Potem sie okazało że przywracałem do życia żarówkę martwą :))) (ręce które leczą ? :)) )

Wóz w końcu sprzedałem w 2015 r. po 4-5 latach jeżdżenia. tłukłem w klosz trochę krócej :)
@NzeroZeroB: życzę Tobie aby to była jednak żarówka - bo elektryka to często usterki widmo: jest ale jej nie ma. Albo: na zimnym jest, jak auto rozgrzejesz/w lecie - nie ma. Kuku.

Ogólnie jak jakaś wiązka gdzieś zgniła lub są przebicia to jest gówniana detektywistyka.
W tym samym Mercedesie W124 miałem "magiczny wskaźnik paliwa": cały bak poprawnie. Przy połowie zamarzała strzałka i stała na amen na środku. W końcu rezerwa się