Wpis z mikrobloga

Mirki co lubią się dobrze wyspać - prośba o radę do Was. Planuję kupić materac, 140x200 cm. Moje doświadczenie z materacami opiera się na kieszeniowym sprężynowcu z BRW na którym spałem kiedyś przez 5 lat. Preferuje materace raczej twarde, mam niewielkie problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa. Odkryłem wczoraj, że istnieje coś takiego jak materace lateksowe. Podobno super hiper i na wypasie. Oczywiście nie mówię tutaj o całym materacu z naturalnego lateksu bo nie chcę wydać 3k PLN. Raczej coś w stylu np IKEA Morgedal albo Matrand - pi razy oko 1K PLN. Ma ktoś doświadczenie z tymi modelami? A może jednak klasycznie polecieć w sprężyny z kokosem?
#ikea #materac #cokupic #kiciochpyta
  • 15
Drogi @Zelazko_MPM ! Mirki, które lubią się dobrze wyspać, bardzo chwalą sobie naszego Beneta- sam sprawdź: #benet #benetsleep ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nasz Benet to materac z pianki lateksowej i termoelastycznej, czyli najlepsza możliwa opcja, jeśli śpisz lub zamierzasz spać z Różowym, bo niestety spanie w duecie na materacu sprężynowym często kończy się tak, że którąś ze stron miota jak szatan (najczęściej biednym Różowym- awantura rano gotowa...) (
@Zelazko_MPM: Ja poszłam klasycznie w sprężyny z kokosem i jestem bardzo zadowolona. Materac jest naprawdę twardy więc szczerze polecam. Te z Ikei wydawały mi się strasznie miękkie (przynajmniej te w okolicy tysiaka).