Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu zastanawiam się jak by tu można było można zarobić w internecie. Było pare opcji i zaciekawiła mnie gra na giełdzie a mianowicie Binary Options., więc zaczełem grzebać w internecie i szukać informacji na ten temat. Co osoba to każdy ma jakąś swoją strategie. Jedni mówią oficjalnie na YT co to za stratedie inni każą sobie płacić za nie. Czy Wy gracie na giełdzie? Jakieś uwagi dla "nowicjusza"? porady? Czy warto? na pewno warto bo można wyciągnąć pieniądze z tego ale tak samo można popłynąć...

#gielda #inwestycje #inwestowanie
  • 8
@Inboxie: #!$%@?ć pieniądze będę wtedy kiedy będę miał tyle żeby nie martwić się o nic, puki co to chce sie wzbogacić a nie bardziej zbiednieć
@Smad: Lepiej daj mi te pieniądze, po prostu je #!$%@? do kosza. Jeśli chcesz inwestować to zacznij od najprostszego rynku kapitałowego, czyli GPW. Licz się tylko z tym, że przez kilka pierwszych lat będziesz tracił.
@Smad: jak chcesz zaczynać, to poczytaj Samcika, Rokickiego czy innych internetowych speców od oszczędzania/inwestowania. Dowiedz się o podstawach rynku kapitałowego i postaw pierwsze kroki kupując normalne spółki. Te wszystkie opcje, forexy i inne rzeczy szeroko reklamowane w banerach z cygańskimi królami, co to "odkryli jeden prosty sposób" to sposób na rżnięcie frajerów.

A jak chcesz znać skalę zarobków, to realnie jak bardzo dobrze pójdzie masz szansę na średni zysk 10% rocznie.
@Smad: Zacznij od zwyklych akcji na gpw, ustal sobie limit miesieczny ktorego nie przekraczasz ani nie obnizasz (co by sie nie dzialo). Pobaw sie tak z rok i zrob podsumowanie. Potem ewentulanie zwieksz limit i daj sobie kolejny rok dodajac cos nowego do portfolio.

gpw, bossa maja mase artykułów, odradzam wszystkie blogi na poczatku.
Z kasiazek Inwestowanie w jednej lekcji, a potem juz sam szukaj.