Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirko uczy prawilności

Wiem, że dla wielu z Was zabrzmi to banalnie lub śmiesznie, ale i tak będzie mi się wydawać, że tak jest. Na mikroblogu można spotkać ludzi w różnym wieku, z różnych branż, z różnymi poglądami i doświadczeniami życiowymi. Wpisy mamy na prawie każdy temat, od problemów rodzinnych do pytań jaki samochód kupić. Dotyczy to też str. głównej, chociaż w mniejszym stopniu. Rzecz w tym, że gdy trafiamy na jakiś dylemat moralny, to zazwyczaj(nie zawsze!) te najbardziej plusowane odpowiedzi, wskazują ten "odpowiedni", prawilny sposób myślenia. Często piętnujący cebulactwo, chamstwo, buractwo, chciwość, niedojrzałość, zazdrość i różne inne negatywne cechy i zachowania. Takie mam wrażenie po 4-5 latach przebywania na wykopie, że czytanie tych wszystkich wypowiedzi po części trochę mnie naprostowało, po tym jak w dzieciństwie nie posiadałem rodzica który by mnie odpowiednio wychował i dawał przykład.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 9