Wpis z mikrobloga

Co robicie ze swoimi BTC w okolicach 1 sierpnia? Czy trzymanie ich na portfelu (electrum) w przypadku splita gwarantuje mi otrzymanie dwóch coinów? A może lepiej trzymać je na giełdzie, która ma zamiar wspierać obydwie kryptowaluty i tym samym mieć możliwość spekulacji w tych dniach, bo jak rozumiem giełdy zamkną możliwość wpłaty/wypłaty do momentu wyklarowania sytuacji?
#bitcoin #btc
  • 13
@mmaaqq: naprawdę wierzysz, że powstanie?

Ciekawy jestem czy odważą się stracić tyle kasy?
Sprzęt Asic kosztuje masę kasy tak samo jak prąd który zasila ten sprzęt.
I nagle jakiś idiota czytaj Roger Ver będzie na tym sprzęcie kopał bezwartościowego śmiecia?
Nie wierzę!
@mmaaqq: Do podziału łańcucha raczej nie dojdzie. A jeśli już to giełda to jest najgorszy możliwy wybór, nigdy nie masz pewności co się stanie a 'ma zamiar' to wiesz. Niektóre miały zamiar nie #!$%@?ć użytkowników. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kWeb24 @pawlo74: Też uważam, że to tylko takie straszenie, ale nigdy nic nie wiadomo co tam strzeli im do głowy, więc rozważam możliwe scenariusze. Wypłacenie bitcoinów na portfel i brak opcji wpłacenia ich potem na giełdę w przypadku zablokowania możliwości depozytu i spadającego na łeb na szyję kursu nie brzmi za dobrze, a z drugiej strony trzymanie oszczędności na giełdzie też nie brzmi kusząco.
@mmaaqq: Jeśli dojdzie do splita to giełdy i tak zablokują transakcje i nic nie zrobisz, sprzedasz dopiero kiedy kurs jako tako się ustabilizuje. Trzymaj u siebie. Giełda może powiedzieć, 'a my jednak wspieramy tylko BTC Core' i dupa, wszystkie coiny ze splita pójdą do nich.
@kWeb24: Poloniex w oświadczeniu mówi tylko o blokowaniu depozytów/wypłat, a handlowanie ma pozostać bez zmian, ale pojawia się ryzyko o którym wspominasz. No cóż zostaje jeszcze bezpieczna opcja w postaci fiatów.
@mmaaqq: No dobrze ale jeśli będzie split ceny btc polecą na łeb, za btc pójdą alty, w realizacji zleceń pójdą pewnie opóźnienia. Nie ma co się w to bawić, jeśli bardzo boisz się o środki wypłacaj, jeśli nie to trzymaj na swoim portfelu. Jeszcze miesiąc temu przez niepewność pewnie nawet bym się nie odezwał ale teraz jestem na tyle pewny, że BTC zachowa spójność, że nie zamierzam z tymi środkami latać
@WeselnyGiermek00: Ale o czym Ty do mnie mówisz, czy ja gdzieś napisałem że BTC spadnie do 100$ albo coś w ten deseń? Tuż po splicie na pewno dostanie w dupe, nie da się oszacować na ile i może z tym 'na łeb' przegiąłem ale nie to tutaj było tematem mirku. Wyjmij. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WeselnyGiermek00: to straszenie forkiem jest tak niedorzeczne, że czasem nie wierzę, że ktokolwiek w to może uwierzyć. W BU jacyś nieudacznicy z jednym nie lepszym Rizunem teraz w Bitcoin ABC ilu jest dwóch? Głowa mała jak ludzie są bezmyślni.
Jak można coś takiego brać poważnie nawet, gdyby ktoś wykonał ekomiczne sepuku i zaczął to kopać.