Wpis z mikrobloga

@dsctom:
A, te. No fakt, zapomniałem o nich -- one są od lat ustawione na neutralne. Kiedyś działały normalnie, ale potem je wyłączyli, po dociągnięciu AK do obwodnicy, zdaje się.
Mieli tam chyba postawic odcinkowy pomiar predkosci. Gdzie on jest ja sie pytam ? Tymbardziej ze droga kreta, ale nie jakos specjalnie wymagajaca. A wypadkow tam wchui.
@kjungst jest system, ale nie dostanie legalizacji. Droga ma dwa pasy, które można zmieniać niemalże na całej długości więc nie da się ustalić z wymaganą dokładnością jaka drogę przebył samochód
tam jest mega ślisko + zakręty +prędkość - to zawsze kogoś obróci


albo ją wyprostują
albo postawią progi zwalniające / radary
@dsctom o jak mnie #!$%@? strzela jak to czytam. Tam nie jest ślisko jadąc przepisowo, a przy sporym naginaniu prędkości SPRAWNYM autem też nie ma opcji na poślizg. To wieśniaki w szrotach, z przeglądem robionym w Żukowie (tam wszystko przejdzie) z zawieszeniem w tragicznym stanie i okazjonalnie kupionymi chińskimi oponami #!$%@?ą
@jonzi: nerwy na wodzy wodzu, w zimie to i jest slisko. A tak na serio to jadac przepisowo tez jest szansa na wypadek. Nie odniose sie do ataku na wiesniakow i ludzi z zukowa bo to dziecinada
@dsctom bo to nie był atak bezpośrednio na Ciebie. Jeździłem i jeżdżę tą ulicą tysiące razy, w górę i w dół, różnymi autami i nigdy nawet na sekundę nie straciłem panowania. Pooglądaj sobie "polskie drogi" ludzie tracą przyczepność na delikatnym łuku, wina to wyłącznie jakość/stan opon oraz stan zawieszenia.
@jonzi: może z racji większego doświadczenia chcąc nie chcąc lepiej się zbieramy do tych zakrętów? Choć mimo to ja też zawsze obstawiam raczej stan techniczny danego wypadniętego samochodu, bo moim zdaniem to tam trzeba naprawdę chcieć wpaść w poślizg.
@dejson ale co ma piernik do wiatraka? System ma badac srednia predkosc auta. Skanowac rejestracje na wjezdzie i wyjezdzie. Odleglosc miedzy radarami jest stala wiec nie rozumiem takiego powodu. Na zachodzie (UK) na czas robot drogowych czesto stawiaja zolte maszy z (chyba) kamerami. Kazda na inny pas (dwie lub trzy) i mozesz sobie po drodze zmieniac pas ile chcesz. To nie ma znaczenia.