Wpis z mikrobloga

@naivor: na luzie. U mnie nie takie literówki robili. Mieszkam na wsi, a niektorzy oznaczali ja jako ulice, czyli zamiast napisać X, pisali ul. X, a raz ktoś zmienił X na bardzo podobne słówko. Wszystko dochodziło. A jak coś nie doszło to widocznie nie było ważne :D
@naivor: jak Fedexem to nawet jak wydrukujesz mapkę dotarcia, może nie dojśc, moja przesyłka od tygodnia jest w warszawie i nie wiadomo co się z nią dzieje. Jak Wy w #fedex zamawiacie kurierów? Bo od 2 tygodni nie działa infolinia #fedex
@Elade21: ja na te paczke ciagle jeszcze czekam! Jest JUZ w warszawie! Dzisiaj sie dowiedzialem na infolini, dodzwonilem sie po tygodniu!!! Ze nie sa w stanie okreslic daty doreczenia ale to jeszcze "troche potrwa". Paczka idzie juz 36 dni z honk kongu! Dodam iz samolotem i od 2 tygodni lezy w warszawie! To sie nadaje na glowna!! Kolega tez zamowil cos z ebaya z angli i czeka juz 7 tydzien! #
A z kurierem z trojmiasta gadalem to powiedzial ze na moje osiedle jezdzi raz w tygodniu i zabiera tylko tyle paczek ile jest w stanie wrzucic do busa. Reszta czeka w kolejce