Wpis z mikrobloga

@ozzi91: mam X600 i cool1, cool1 czeka na szklo bo rozbiłem i leży, x600 w porownaniu z cool1 to złom - muszę się z nim męczyć bo szkło niemoże dotrzeć, ale jak cool1 bedzie naprawione to x600 idzie pod młotek i to dosłownie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@majk3l:
działający kompas ( ͡º ͜ʖ͡º)
normalny i sprawny gps
dobre wifi, brak problemów z zasięgiem 4g/3g - mimo aluminiowej obudowy zjada x600, do tego nie gubi się podczas przełączania sieci np w tunelach tak jak x600
lepsze zdjęcia
problem z zarzadzaniem energia (+ mniejsza bateria)
nie działające powiadomienia (wynikajace tez z powyzszych, soft ubija chyba apke od telefonu i po minucie przychodzi sms o nieodebranym
@alienv: ależ u mnie sprawnie działa gps i WiFi, bo codziennie używam. Kompas, hmm nawet nie wiedziałem, że jest, bo i po co mi takie w telefonie. Z zasięgiem nie mam problemów. Zdjęcia żyleta (w porównaniu z innymi szajsofonami), bateria prawie nigdy mi nie pada (bo umiem sobie podładować kiedy trzeba).

Sms o nieodebranym połączeniu - mimo pełnego zasięgu to tak, czasem przychodzi. Ale jakoś nigdy nie miałem z tego tytułu
@alienv: no to w sumie masz rację, ja nie mam porównania w sumie. Z kompasem są jaja nawet na google maps :p z tymi ekranami to jest dramat, wszyscy narzekali że zamienniki to jakieś gówno :D Dlatego jak dotrwasz to myślę że jak go masz #!$%@? młotkiem rozwalać to jakoś się dogadamy :D
@majk3l: nie dziwi mnie że upada, pamiętma gdy nie działał kompas i żyroskop całkowicie w x600 a durnie skupili się na dodawaniu obsługi 2 zegarów w różnej strefie czasowej na 1 widgecie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
do dzisiaj nie działa to sprawnie, tak że zabawa w vr prawie odpada
a w nawigacji
@alienv: Właśnie, gyro do tej pory #!$%@?, jakbym wiedział to bym pewnie x500 brał bo tam gyro nie było ale chociaż czytnik linii papilarnych był. Ja czasami gdzieś w obcym mieście to zawsze do tyłu chodzę i musze przejśc kawałek i dopiero ogarnąć czy jest ok i czy idę w dobrym kierunku.

co do tych ekraników: lepiej jakie szkło kup bo coś za często ekran wymieniasz ^^
@ozzi91: nawet nie zakładam, szkoda kasy i szkoda powiekszac sobie tafle szkła, bo jak spada na beton to szkło nic nie da ( ͡° ʖ̯ ͡°) a rysować się za bardzo nie rysuje, chociaż może folię nakleję :)