Wpis z mikrobloga

@danielmagical mam nadzieję, że to przeczytasz. Twoją stream odkryłem dzięki wykopowi i oglądam Cię od pół roku i na wykopie udzielam się tylko praktycznie pod tym tagiem. Na początku było mi Ciebie szkoda, wiadomo nie ciekawa sytuacja na chacie, wjazdy wrogów, dołek itp. Teraz jednak widzę, że jesteś zwykłym manipulantem i hipokrytą. Mówisz „teraz rodzina”, a kto doprowadził do obecnej sytuacji, że na jednym z jej członków wisi widmo domu dziecka? To samo jest w przypadku gdy robisz kociołek i wołasz matkę z Jacą mówisz im aby zerowali to gunwo, a za 2 godziny płaczesz, że już nie możesz wytrzymać z tymi alkoholikami. Kolejna kwestia – sam przyznajesz, iż streamowanie to Twoja praca, więc może czas przyłożyć się do tego? Robisz streamy wielodniowe na których Cię nie ma, Baobab z Małyszem jacy są tacy są ale się starają, a Ty przychodzisz jeszcze z pretensjami mówisz, że załatwiałeś ważne sprawy i widzowie powinni Ci być wdzięczni, że w ogóle to robisz. Każdy z nas w jakiś sposób musi łaczyć życie zawodowe z życiem prywatnym rozumiem to, ale Ty zgodziłeś się sprzedać swoje życie prywatne pamiętaj o tym. Nikt pewnie nie miałby Ci za złe gdybyś powiedział „słuchajcie potrzebuję 3 dni aby pozałatwiać to to i to, po tym będzie stream 48h na którym ciągle będę”, a nie potem w trakcie streamu wymyślasz jakieś bajki. #!$%@? mnie Twoje podejście do chłopaków jak już pisałem są jacy są, ale to jak tratujesz Małysza woła o pomstę do nieba. Koleś który nieraz ogarniał streama gdy Cię nie było, robił Ci obiady itp. a Ty traktujesz go czasem gorzej od psa. Zakładam, że dostają oni od Ciebie jakieś ochłapy a nie pensje, większość profitu zgarnia zapewne Wielki Streamer. Według mnie w ogóle nie jesteś przystosowany do życiam, przecież Ty nawet nie potrafisz zrobić jajecznicy, jesteś hipochondrykiem (wiem ciężkie słowo jak ściekomierz) podczas każdego Twojego bólu palca, brzucha czy innej kończyny jesteś pewien, że jedną nogą już jesteś w grobie i wszyscy muszą wtedy nad Tobą nadskakiwać. Gdy wykonujesz telefon aby załatwić „ważną sprawę” to nagle nie potrafisz się wysłowić i jąkasz się jak 5-latek. Do normalnej pracy też się nie nadajesz każdy to widzi. Czemu nie realizujesz celi, które ustawiasz? Gdzie jest działka (wczoraj wymowny był dla mnie Twój uśmiech w momencie gdy wleciał stream z pytaniem o działkę a Ty go olałeś)? Co to za lipa z basenem wczoraj była? Czyżbyś przestraszył się nagle konsekwencji? Trzeba było o tym myśleć wcześniej. Czemu jak ustawiłeś cel dla Jacy to nie mogłeś na streamie przy widzach dać mu tych pieniędzy do ręki? Czemu nie raz jak nie ma chłopaków na streamie to #!$%@? na nich? Tak naprawdę bez nich byś nie istniał. Twój czas kiedyś się skończy i co wtedy? Jestem pewien, że jeśli już gdzieś w zakątkach yt nie nadaje streamer, który Cię zdetronizuje to niebawem on się pojawi. Wydaje mi się, że coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać jaki jesteś naprawdę i skończy się to szybkim upadkiem, ze szczytu dla Ciebie.
p.s. nigdy nie wydałem na Ciebie ani na ten cyrk ani złotówki (i nie wydam) lubię Ciebie oglądać „serial” z jednego powodu, jak pewnie więkoszość Mirków i Mirabelek, – przeważnie wszyscy tu mają w miarę normalne życie a T wprowdzasz do tego element patologii - zakaznego owocu, który gdy się komuś obrzydzi/znudzi można po prostu wyłączyć.

#danielmagical #polskiyoutube #stream
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach