Wpis z mikrobloga

@TaoHosts: obie wezmę do sklepów, a potem na basen ( )
w piątek czeka mnie gonitwa z żoną po galeriach krakowskich, będę wołany do przymierzalni nie raz nie dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TaoHosts: oglądałem ten film raz, pamiętam tylko 2 sceny z akwariami z butelkami i końcową rozwałkę, strzał z szotgana w zamek drzwi. aaa i jak jezdzili na rowerze po pokoju ( )
  • Odpowiedz
@zolwixx: Dzwonił do lekarza odnośnie esparalu i kiedy rozmawiał z lekarzem to ona przebierała się w nową bieliznę i pozowała.

Zresztą, dość dziwne, bo przez cały film to ona ciągle chciała się stukać z nim.

A podobno to faceci są jak zwierzęta.
  • Odpowiedz
@TaoHosts: za młody jestem, by pamiętać takie rzeczy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
ale znam kilka przypadków, gdzie ona młoda, wiecznie chętna, a on spokojny, wyważony, bez zwierzaka w sobie.
  • Odpowiedz
@tomalski: Wiesz, jestem skłonna zaryzykować stwierdzenie, że polityka wymaga zdolnosci
analitycznych i myslenia abstrakcyjnego, o które większości kobiet trudno. Jedne interesują się modą i kosmetykami, mniejsza grupka polityką i społeczeństwem, ja do niej należę. Generalnie to są ludzie (nie tylko kobiety), którzy nie mają potrzeby wiedzieć, poznawać,poszerzać horyzontów... takie warzywa społeczne. Nażreć się, pospać, pobawić. I to wszystko co im się chce. Przepływ informacji jest nieprawdopodobnie szybki, możliwość zjednoczenia ludzi
  • Odpowiedz