Wpis z mikrobloga

Jakie to dziwne uczucie, gdy zrobiłeś wszystkie questy i na minimapce nie widać tej "ścieżki" prowadzącej do kolejnej przygody. Póki co 3 raz nie chce mi się przechodzić podstawki. Zrobiłem chyba wszystko co było możliwe do zrobienia, łącznie z wytworzeniem wszystkich arcymistrzowskich setów poza zadaniami które się wykluczyły np. przez wybory. Dodatki przeszedłem po 1 razie. Na jakiś czas wystarczy zabijania potworów i ratowania komuś dupy.

A póki co idę się napić Sangreal i przetestować z Triss moje łóżko za 1000 koron. Dlaczego spytacie?


#wiedzmin3 #gry #ps4
Obywatel_Kondominium - Jakie to dziwne uczucie, gdy zrobiłeś wszystkie questy i na mi...

źródło: comment_L7dEGjC1ILsJtcEtpiUJUalR0pyllmos.jpg

Pobierz
  • 17
@harnas_sv: Mam zbyt drewniany komputer na 2, a na ps4 niestety nie zagram ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ale już od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie jedynka, którą też kilka razy przeszedłem ale jak dla mnie była bardzo dobra. Ale to za jakiś czas. Już mnie zaczyna mdlić od tego uniwersum i głosu Rozenka XD
@karczochh: cokolwiek by Ci mówili i jakąkolwiek kolejność opowiadań dawali (bo nie będziesz skakał między książkami dla jednego chronologicznego wydarzenia), to tak:

Ostatnie Życzenie
Miecz Przeznaczenia
Krew Elfów
Czas Pogardy
Chrzest Ognia
Wieża Jaskółki
Pani Jeziora

A potem na końcu rekreacyjnie
Coś się kończy, coś się zaczyna
Sezon Burz

Tych rekreacyjnych jeszcze nie czytałem, kiedyś w wolnej chwili się zabiorę po ponownym przeczytaniu całości.