Wpis z mikrobloga

Ostatnio na główną nieudolnie próbuje wbić się sztucznie pompowany temat astroturfingu. W tym znalezisku możemy na przykład przeczytać, że ostatnie protesty są astroturfingiem, bo na trzecim czy czwartym poziomie wsparcia jest ktoś zza granicy (w tym przypadku stowarzyszenie OPEN, miedzynarodowy NGO). Wydaje mi się, że koledzy foliarze nie idą wystarczająco daleko. W skład miedzynarodowego OPEN wchodzi między innymi amerykańskie MoveOn, którego jednym z konstrybutorów finansowych jest nie kto inny jak sam Lucyfer, żydowski finansista i spekulant, George Soros.
Jeśli więc nawet tak dalekie powiązania z zagranicznym kapitałem Sorosa dowodzą astroturfingowi, to zajrzyjmy, za bankierem, jakie jeszcze firmy poprzez Sorosa przyczyniają się do obalenia demokratycznie wybranego w Polsce rządu:
- Amazon. Świadomy polak już tylko DHLa może używać.
- Google. #!$%@?ć Androida, a śmieszne koty wyszukiwać tylko yahoo.
- Facebook. Pora uciekać na wolne od lewactwa vk.ru
- Netflix. Koniec z House of Cards.
- Whirlpool. Koniec z praniem, a jeśli już to w narodowych franiach.

Mam nadzieję, że udowodniłem że zakres finansowych powiązań z Sorosem jest większy niż wszyscy się spodziewali. A biorąc pod uwagę, że Soros Fund handluje aktywami bankowymi na całym świecie, niewykluczone, że cokolwiek co kupiłeś kiedykolwiek wspiera jego lewackie plany, astroturfing i obalenie rządu PiSu.
Otwórz oczy, bądź świadomy.
#neuropa #4konserwy #polityka #soros #astroturfing #bekazprawakow #takaprawda
  • 9
@Majk_:

bo na trzecim czy czwartym poziomie wsparcia jest ktoś zza granicy


tak jak #neuropa nie istniała i nie istnieje i istnieć nie będzie. Wiesz że przedawniło się Goebelsowskie powiedzenie o kłamstwie powtarzanym 1000 razy? Każdy widzi jak smarują wam za sianie lewackiej ideologii.

Mam nadzieję, że udowodniłem że zakres finansowych powiązań z Sorosem jest większy niż wszyscy się spodziewali.


Nic nie udowodniłeś, poza tym że masz klapki na oczach ale
@Majk_: chyba po raz pierwszy widze w miare normalny post od lewaka. Jak sam ladnie wypunkotwales #soros jest czescia globalnego kartela finansowo-przemyslowo-medialnego. Taki #komunizm na wieksza skale, swiatowy, #newworldorder jak on sam to okresla, gdzie zwykli ludzie sa pionkami, smieciami, majacymi sie niczym nie interesowac tylko sluchac swojego big brothera.

Na szczescie jest chodzi o produkty i uslugi to ludzie maja jeszcze jakas alternatywe, jak narazie nie ma nakazu uzywania amazona,