Wpis z mikrobloga

Tydzień budowania z młodym. Niesamowita jakość w dobrej cenie. Wersję box przytargałem osobiście z Hong Kongu. Nie wiem ile kosztuje w sklepie, tego wytargowałem na Ladies Market za jakieś 250 cebulionów w przeliczeniu z HKD. Niezdecydowanym szczerze polecam. Nawet były wszystkie klocki ( ),
#lepin #bojowkalepin #klocki
moczymordunia - Tydzień budowania z młodym. Niesamowita jakość w dobrej cenie. Wersję...

źródło: comment_vAbEk7quWnSogyaeA2oa3Kgd8OqDbxIZ.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moczymordunia: gratki. Ja zaryzykowalem i zamowilem bardziej dynamiczny model gdzie bede mogl zweryfikowac nie tylko klocki ale tez silnik przelozenia i tak dalej. Bedzie to rewelacja.

Co do modelu jak dziala skrzynia?
Jak dziala "sprzeglo"? - ten bialy klocek
Moze nagrasz cos z bliska i jak to wszystko wyglada? jak auto jezdzi na kazdym biegu? Poprawiles blad z instrukcji Lego by miec poprawnie skrzynie biegow? 1-2-3-4 a nie 1-3-2-4 jak
  • Odpowiedz
  • 0
@Strzalka budowałem zgodnie z instrukcją czyli pewnie jest tak jak w lego. Wszystko dziala, biegi sie zmieniaja, tloki w silniku sie ruszaja. Rewelacja. Sprzeglo? Jak jest to nie wiem gdzie ( ͡º ͜ʖ͡º) sa lopatki do zmiany biegow przy kierownicy i dzwignia posrodku z ustawieniami D -N-R. Moge cos nagrac, ale bede w domu dopiero za tydzien (plaza mode on). Czyzbyc zamowil buldozer volvo? To moj
  • Odpowiedz