Wpis z mikrobloga

Moje słowa sprzed kilku dni jako melodia do walenia konia nad Dudą:

"Słuchajcie, nie uważacie też, że ta cała afera związana z SN jest ustawką? Przecież jeśli teraz Duda (co byłoby od dawna ustawione) zawetuje, wszyscy będą go mieć za dobrego, twardego prezydenta, który broni interesów Polski, stawia na niezależność i uczciwość?!

A w praktyce byłoby to przerzucenie punktów poparcia z PiSu na Adriana, czyniąc z Kaczora chyba najgenialniejszego stratega od czasów Józefa Piłsudskiego (który równie dobrze potrafił rozwalić kraj gospodarczo, co Jarek).

Wspomnicie moje słowa."

#afera #pis #zamachlipcowy #duda #4konserwy #neuropa
  • 6
@Sowiet_Kusy: To nie jest ani ustawka, ani konflikt na linii Kaczyński - Duda. To próba minimalizowania obustronnych strat. Obaj nie przewidzieli rozmiarów, do czego do wszystko prowadzi. Poczuli się pewnie po udanym kongresie, wizycie Trumpa i rosnących sondażach. Okazało się, że są zbyt krótcy na ruszenie interesów sędziów. Przypuszczam, że zapowiadana przez prezydenta ustawa to będzie tylko jakaś drobna kosmetyka, pozorująca środki dyscyplinarne dla najbardziej jaskrawe przypadki patologii, natomiast nic się
@Sowiet_Kusy: Jak ktoś po dwóch latach cyrków, przez zawetowanie dwóch ustaw nagle zacznie popierać Dudę, to nie wiem co o takiej osobie myśleć. Ale może głupota ma się jeszcze lepiej niż sądziłem.
że są zbyt krótcy na ruszenie interesów sędziów


@MartinoBlankuleto: nieprawda
po prostu zabrali się za to jak pies za jeża (jak prawie za wszystko)
sądy są ewidentnie do zreformowania, i społeczność by temu przyklasnęła, gdyby nie przepychali ustawy kolanem i po nocach, to wyglądało jak masakrczyny spisek i peło z N to wykorzystali
PIS na tym straci od cholery poparcia