Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki, CSGOgrajbelki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po wielu godzinach spędzonych przy Counter Strike postanowiłem spróbować swojego szczęścia i spełnić swój mały cel. A mianowicie zrobienie skina do CS:GO

Moją inspiracją stały się dźwięki wystrzałów, które chciałem przemalować bezpośrednio z małym dodatkiem nowoczesnych, ciemnych elementów.

Póki co mam 1500 unikalnych wyświetleń i ponad 70% Pozytywnych ocen, więc widzę, że pomysł się trzyma :)

Mam nadzieję, że Waszej grającej sferze się spodoba!

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1084885037

#counterstrike #csgo #csgoskins #csgoskiny #steamworkshop
Mikoziq - Mirki, Mirabelki, CSGOgrajbelki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po wielu godzinach spędzony...

źródło: comment_wcuWbsLZx6Z5ddlymqzw6jMD7NQ2W0qI.jpg

Pobierz
  • 21
@defaulttt: Zrozumienie jak to wszystko działa zajęło mi jeden dzień na jutubach :)

Używam specjalnych plików, którzy znani 'skinnerzy', wrzucają do swoich filmów, dzięki czemu mogę je oglądać w Blenderze. Następnie przenoszę widok z boku modelu do programu graficznego ( Pracuję w GIMP-ie i w Corel DRAW). Łatwiej mi jest z blendera przenieść gdyż widzę tylko bok broni a maluje się po obu stronach po nadpisaniu widoku. No i dzięki temu
Mikoziq - @defaulttt: Zrozumienie jak to wszystko działa zajęło mi jeden dzień na jut...

źródło: comment_R9F8S1AwSmy3jAdfqjRI3Jpa5c6tWnLA.jpg

Pobierz
@Mikoziq: bardzo pozytywnie, osobiście przytuliłbym do swojej kolekcji :D ale deagle z zielonym z serii sound mógłby być kozak, tylko tam motyw basu, takiego niskiego grubego dźwięku, tylko jak to zobrazować? :) powodzenia !
@Trusky92: Ogólnie planując tą kolekcję skupiam się na broniach, które wydają charakterystyczne dźwięki. Póki co moim głównym celem będzie zrobienie skinów do Desert Eagle. Potem wezmę się za PM'y, prawdopodobnie spróbuję UMP Albo P90 bo mają dobrą płaską powierzchnie. Oczywiście najlepszym dźwiękiem jest strzał z AWP, jednakże to zostawię jako wisienkę :)

Jeśli chodzi o bas to można użyć odpowiedniej tonacji kolorów, np, przy przejściu dźwięku w odpowiednim momencie zabarwić mocniej
@Mikoziq: nope ;) chociaż mam 30+ skinow z 90%+ ocenami, kilkanaście powyżej 10k wyświetleń
niezbadane są wyroki lorda Gabena, są ludzie posiadający 400-500+ w kolekcji i brak zaakceptowanych :D
Moja rada jest taka: rób te skiny jako hobby a nie jako potencjalny zarobek. nie ma receptury że jak zrobisz 100 to coś wejdzie. czysta loteria
@Mikoziq: dobrze rozumiem, że na skinach z tej kolekcji chcesz umieszczać ścieżkę dźwiękową odgłosu danej broni xD ? Może dupy nie urywa jak te wszystkie paintdżoby z postaciami i innymi mordami, ale wygląda przyzwoicie :), nawet mi się podoba, a sposobów na nałożenie skina jest kilkadziesiąt ;p nawet w ps'ie idzie to ogarnąć z obiektem 3d - sam próbowałem, ale to straszna udręka, przynajmniej dla mnie.