Wpis z mikrobloga

pamiętam jak kilka lat temu siedziałam na forum o Beatlesach
był tam jeden taki użytkownik który nienawidził Yoko Ono i obwiniał ją o rozpad zespołu
z tej nienawiści zawsze pisał jej imię i nazwisko małymi literami aż pewnego razu ktoś zwrócił mu na to uwagę
#!$%@?ł się i od tamtej pory pisał yOkO oNo żeby jeszcze wyraźniej podkreślić jak bardzo nią gardzi XD
ahh fora internetowe
#truestory #heheszki #muzyka #thebeatles #gownowpis
  • 25
@Apollo_Vermouth: @brak: @Janedoeme: @DonBlazej: również witam. :) Co się z tym forum stało? Trochę dziwna sprawa, bo zespół jednak nie istnieje od kilkudziesięciu lat, forum miało się dobrze, aż nagle całkiem umarło. A ludzie się tam zgadywali przy okazji chociażby koncertu Ringo i pozniej Paula w Warszawie, a nawet przy okazji koncertu yOkO oNo (xD) w Poznaniu. W ogóle fajna tam dysproporcja wieku była, zarówno osoby nastoletnie, jak
@Pete1: totalnie nie wiem. W liceum jeszcze wchodziłem ale z czasem olałem miejsce i przestało mnie interesowac. Zwłaszcza z tych bojówek panow 40+ którzy lubili ,,pokazywać'' młodym gdzie ich miejsce i co to oni nie są za fani. Bardzo mnie irytuje takie podejście i wyglądało na odbijanie swoich kompleksów. A ze forum zdechło... nawet nie wiem w którym momencie, a szkoda bo jednak była tam zgrana paczka ludzi.
@DonBlazej: fora przez Facebooka umierają, sam się udzielam na jednym forum, na którym lata temu w szczycie bywało po kilkadziesiąt osób online, a teraz jest może 15 aktywnych użytkowników. Tylko w przypadku The Beatles to się raczej na Facebooka nie przeniosło, jest grupa o zespole na fb, ale raczej martwa.