Wpis z mikrobloga

@matekmatek: W HTC One M9 żeby uruchomić MHL trzeba było najpierw zatwierdzić na telefonie, nie wiem jak w innych. Ale ogólnie fajna sprawa z tą stacją gdyby zadziałało, będziesz mógł podłączyć myszkę i klawiaturę :D
  • Odpowiedz
@Haslo123: No właśnie myszka i klawiatura jest mi potrzebna ze względu na to, że ekran i dotyk nie działa, a włączone jest zabezpieczenie pinem ;p Mam Samsunga, ale jeśli jest tak w każdym telefonie, to jestem w dupie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@matekmatek: Wyświetlacz zupełnie nie działa? Jak by chociaż część działała to myszkę przez otg podłączyć i pół biedy :D a jak nie to podaj model dokładny to Ci powiem czy da się hasło ściągnąć bez utraty danych
  • Odpowiedz
@matekmatek: Da się ściągnąć hasło, wtedy (jeżeli było włączone debugowanie i zaznaczone "ufaj temu komputerowi") to bez problemu zgrasz dane. Ale wydaje mi się że lepiej iść do jakiegoś serwisu i powiedzieć żeby zgrali dane, wezmą około 100zł i będziesz miał wszystko. Ewentualnie naprawić a koszt w serwisach to +/- 600zł chyba że masz zdolności manualne? :D
  • Odpowiedz
@Haslo123: Dzięki za zaangażowanie ;) Debugowanie i zaufanie chyba niestety nie jest włączone. Nie chcę płacić serwisowi i oddawać im danych, więc chyba to odpuszczę i poszperam na własną rękę (foliowa czapeczka mnie uwiera w głowę ;p). W czwartek będę miał nowy telefon, więc nie ma sensu inwestować w ten więcej, niż jest wart ;) Co do naprawy na własną rękę to zdolności manualne jakieś tam mam i planowałem tak zrobić,
  • Odpowiedz