Wpis z mikrobloga

Bądż wybitnym matematykiem

Dostań stypendium naukowe na King’s College w Cambridge

Obroń pracę doktorską

Napisz pracę która jest jedną z najważniejszych w matematyce

Wybucha wojna

Zacznij pracę w jednostce wojskowej

Opracuj maszynę która skraca wojnę o kilka alt

Zostań twórcą "Pierwszego komputera"

Jesteś ojcem sztucznej inteligencji, i współczesnej informatyki

Jesteś jednym z najwybitniejszych naukowców

Chcą cię wsadzić do więzienia bo okazuje się, że jesteś homoseksualistą

Zostajesz poddany chemicznej kastracji

Zostajesz odsunięty od pracy nad własnym wynalazkiem

Żadna poważna placówka naukowa nie chce mieć z tobą nic wspólnego

Zabijasz się


Alan Turing

Zapraszam do dyskusji

#alanturing #matematyka #kryptografia #kryptologia #informatyka #ciekawostki #smutnazaba #sztucznainteligencja #historia #iiwojnaswiatowa #anglia
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hyhy no ja to wogóle komputera nie uzywam bo to pedał wymyślił. Ale dobrze że sie #!$%@?ł! ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@voor: Przeczytaj ze zrozumieniem którąś z tych książek zanim znowu napiszesz podobne kocopoły. Wychodzi jedynie na to, że jesteś prostaczkiem co powiela mity pewnych środowisk a tak naprawdę w dupie był i gówno widział. Nie przeszkadza ci to wcale spoczywać na laurach oświecenia. Ego over 90000
  • Odpowiedz
@Delfin17: Teraz to banda prawiczków w internecie decyduje kto jest wartościową osobą i wmawiają sobie różne urojenia jak forsowanie lobby homoseksualnego. Chcą mieć problem więc go sobie tworzą, żeby potem na niego narzekać.
  • Odpowiedz
Jeżeli w UK był wyrok skazujący za tylko gapienie się na kobietę to chętnie przeczytam jakiś artykuł na ten temat, bo mam wrażenie, że #!$%@? bzdury XD


@sing: Jeśli ktoś prowadzi szczegółową ewidencję "ataków seksualnych" to chyba kogoś tam skazali. https://www.wykop.pl/link/3839443/uk-liczba-przestepstw-seksualnych-w-pociagach-podwoila-sie-w-ciagu-pieciu-lat/

A już na pewno nie można powiedzieć, że nikt się tym nie zajmuje w panstwie, bo ktoś to musi liczyć, co nie?
  • Odpowiedz
The campaign encourages people to report "anything of a sexual nature, including rubbing, groping, masturbation, leering, sexual comments, indecent acts, or someone taking photos of you without your consent".


@Erwin_Rommel: tak poza tym nie wiem co do mnie piszesz. Naprawdę, nie rozumiem zdań, które zostały przez ciebie wysłane. Może już jest za późno...
  • Odpowiedz
leering


@sing: Wiesz co to znaczy?

Naprawdę, nie rozumiem zdań, które zostały przez ciebie wysłane. Może już jest za późno...


Twoje zdolności intelektualne nie leżą w mojej władzy.
  • Odpowiedz
@kurde-moje-pole: Kpł 20:13

Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.
  • Odpowiedz
Brak praw kobiet, ludzie są homo, bo sobie wymyślili, władcy są władcami z nadania Boga, tylko Kościół ma dobre wartości moralne i jedynie on ma rację, jeśli coś się nie zgadza z Biblią, to kłamstwo, globalne ocieplenie to wymysł lewactwa i wiele innych - same najlepsze wartości XD


@voor: Mylisz pseudokonserwatystów z konserwatystami. To tak jakby pisał, że socjaliści chca mi zabrać wszystkie pieniądze i wprowadzić całkowitą cenzure oraz, że
  • Odpowiedz
@voor: Napisanie, że coś jest niezgodne z jakimiś miernikami moralnymi to nie zachęta do prześladowania ani wymierzania sprawiedliwości. Oznaką "ciężkiej i prostej osoby" jest niepotrafienie czytać ze zrozumieniem (wiem, wiem, nie czytałeś, tylko zajrzałeś na wiki).

A co do tego linka, który wrzuciłeś, to zastanawiam się, co ćpali ci, którzy to pisali. To pewnie ci sami, którzy uważają, że 10% społeczeństwa to homoseksualiści xD
  • Odpowiedz
@OfensywnoOpresyjnyKorwinizmWAkcji: Mógłbyś podać przykład takiego niedawnego traktowania w Polsce? Tylko proszę o jakąś w miarę neutralną stronę, nie prawda24niezaleznatylkounas.info.pl.

Homolubny, powiadasz? Czyli udowodnią związek z kobietą i koniec, kariera pryska niczym bańka mydlana? Szkoda, że te wasze urojenia tak łatwo nie znikają. Czy może masz na myśli "homolubność" jako neutralne (!) bądź pozytywne nastawienie wobec osób nie-hetero?

Widzę to tak, jak z tym gościem, który odmówił zrobienia tortu: płacą za
  • Odpowiedz