Wpis z mikrobloga

ZAPRASZAM NA UDZIAŁ W ROZDAJO KOSMICZNEJ KOSZULKI

More Space ma do rozdania jedną ze swoich świetnych koszulek! (ʘʘ) Wszystko co musisz zrobić aby wziąć udział w #rozdajo to zaplusować ten wpis! Koszulka do wyboru do koloru. Wyniki jutro o 20:00. Zielone podwykopki nie biorą udziału.

Link do sklepu More Space: https://morespace.tech/en/

Dodatkowo mam dla wykopowiczów 20% rabat, który jest ważny do końca lipca na hasło WYKOPMARS

#rozdajo #spacex #kosmos #ubierajsiezwykopem
O.....Y - ZAPRASZAM NA UDZIAŁ W ROZDAJO KOSMICZNEJ KOSZULKI

More Space ma do rozda...

źródło: comment_OSsHuVW7gMh4Mu1bgOeA7DY5pwQec5jt.jpg

Pobierz
  • 38
Hej tutaj jest lista skrótów, które pojawiły się do tej pory w tym wpisie i jego komentarzach.

NA - New Armstrong, super-heavy lifter proposed by Blue Origin
OCISLY - Of Course I Still Love You (Marmac 304) – “Oczywiście, że wciąż cię kocham” – Pseudonim barki ustawianej na Atlantyku, służącej jako lądowisko dla pierwszego stopnia rakiety. Następca JRTI.

Jestem botem

@OCISLY: to Ty w roli modelki z piegami na zdjęciu? Dlaczego wasza modelka sklepowa nie ma piegów?

Jak nie wygram, to sobie kupię Łajkę, tylko jak jest z rozmiarówkami u was? Pytam, bo czasem mierzę koszulki stacjonarnie i M na mnie za duża, a L za mała i nie wiem, z czego to wynika. Macie gdzieś wymiary na stronie?
@OCISLY: Za tyle, to ja sobie kupiłem bluzę z kapturem z internetów, a że zamówienie przekroczyło 200 cebulonów, to jeszcze dodatkowo bluzke gratis dostałem. Sporo sobie zyczycie za te koszulki.
@OCISLY: Czy mógłbym zobaczyć koszulkę męska na modelu? Coś czuję, że będzie rękaw odstawał na moim chudym ramieniu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)