Wpis z mikrobloga

Czuję, że muszę dziś oddać hołd mojemu wspaniałemu Volvo 850 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już pomijam zupełnie bezawaryjną jazdę od roku, gdzie jedyne, co w niego zainwestowałem, to olej i płyn przekładniowy, ale od 2 miesięcy z przyczyn losowych, stał się on samochodem "budowlanym", bez sprzeciwu wozi nawet po 10 worków zaprawy w bagażniku, ostatnio jechało też 80 sztuk cegły (każda ~3,5kg), jeździ dzielnie po błotnistych drogach, przejeżdża bajora, gdzie jest do pół łydki wody, jest niezniszczalny i niezawodny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obiecałem mu dziś, że jak skończe zlecenie, w którego realizacji pomaga mi jak nikt inny, przeznaczę ~4000zł na to by znów czuł się młodo i dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) #volvo #volvofanclub #pokazauto
DuszaJestChaosem - Czuję, że muszę dziś oddać hołd mojemu wspaniałemu Volvo 850 ( ͡° ...

źródło: comment_QAETdnlJ9qxSulYtmQ6UlUWGrZUHqEDY.jpg

Pobierz
  • 21
@Dusza_Jest_Chaosem: och Volvo 850 marzenie. Cały czas chcę go sobie kupić, oszczędzić pieniądze, ale jednocześnie wiem, że tego nie zrobię, bo w moim przypadku, jak studiuję w dużym mieście to nie ma to ABSOLUTNIE ŻADNEGO SENSU XD