Wpis z mikrobloga

powodzenia


@Lubie_Budyn: Google Maps nie znajduje takiego kraju.

No dobra, umiem szpiegować, spiskować i manipulować, mam 13-letnie doświadczenie jako guru sekty. Tylko nie wiem czy ktoś to łyknie, bo mam 22 lata a żadnych papierów oczywiście na to nie mam.
  • Odpowiedz
uczyć się. No ogólnie wszystko co nie wymaga specjalnego wyuczenia.


@nickszalinski: No to albo się naucz czegoś konkretnego i dopiero wtedy startuj z CV, albo weź napisz cv już teraz (nie ważne, że będzie puste) i roznieś osobiście do wszystkich okolicznych lokali gastronomicznych, restauracji, hoteli, magazynów i ewentualnie miejsc turystycznych (jakieś parki rozrywki, wesołe miasteczka) bo to są miejsca gdzie zazwyczaj przyjmują ludzi bez żadnego doświadczenia tylko się musisz wykazać chęcią
  • Odpowiedz
lokali gastronomicznych, restauracji, hoteli, magazynów i ewentualnie miejsc turystycznych


@atestowanie2: Jakby co to nie umiem gotować, więc jedynie jakieś magazyny, produkcje i inne miejsca turystyczne.

są wakacje i studenci pewnie wszystkie etaty zajęli


@atestowanie2: za to w Islandii podobno lepiej, ale niestety jest "kolejka do logowania" czyli deficyt mieszkaniowy. Nawet #!$%@? na zimę.

Że przedsiębiorca zamiast zatrudnić ukraińca za 10zł zatrudni ciebie za 13zł?


@Lubie_Budyn: Że zatrudni mnie za
  • Odpowiedz
Jakby co to nie umiem gotować


@nickszalinski: Ale możesz być kelnerem, barmanem, sprzątać albo stać za kasą. Swoją drogą jeżeli wykażesz się chęcią to możesz iść na pomocnika kucharza, czyli będziesz początkowo mył gary, obierał i kroił warzywa, a w między czasie możesz się poduczyć gotować i za jakiś rok iść na kucharza.
  • Odpowiedz