Wpis z mikrobloga

  • 445
Najbardziej zła jestem na Kukiza. To że PISowcy to zakały tego narodu to oczywiste. Ale to Kukiz rozpoczął całe to "antysystemowe" zamieszanie. Przekonał Polaków, że Platforma to jakaś mafia i że koniecznie trzeba zmienić władzę. Przez to gadanie tylko zachęcił ludzi do głosowania na PIS i siebie. I co on zrobił przez te wszystkie miesiące? Miało byc odpartyjnienie państwa. Teraz PIS upartyjnia sądy, a Kukiz wstrzymuje się od głosu? Przecież on powinien najgłośniej krzyczeć.
#bekazprawakow #neuropa #bekazpisu #polityka
  • 36
@Howea: A jak myślisz, dlaczego podczas transmisji w TVPIS info debaty przy pierwszym czytaniu ustawy o SN, na czerwonym pasku gdy wypowiadał się poseł opozycji tylko przy kukizowcach był tekst: "debata o ustawie o SN"(taki sam jak przy posłach z PIS) a przy pozostałych PO/N/PSL był pasek: "podmiot przeciwny reformie SN która ma wyeliminować korupcję i nadużycia".
Sprawdzałem kilka razy. Schemat się powtarzał. Jak myślisz, dlaczego? I dlaczegoż to (pomimo
@Howea: Ten człowiek jest zwyczajnie głupi. Przypominam, że gdyby ostatnie wybory prezydenckie odbyły się na zasadzie forsowanych przed niego JOW-ów to Kukiza by nawet nie było w sejmie - przyjmując że powiaty to okręgi wyborcze nie wygrał w żadnym - powiatów jest 380, wiec troche mniej niż miejsc w sejmie ale to uproszczone porównanie. Tylko pis i po, i w jednym powiecie psl. A dostał przecież 9% głosów.

Jeszcze zabawniej z
vind - @Howea: Ten człowiek jest zwyczajnie głupi. Przypominam, że gdyby ostatnie wyb...

źródło: comment_MeZOtZ9UIPZio57YywSlpL7fUKm9QxUq.jpg

Pobierz
@AtoMan: Nie jestem płatnym trolem. PiS prowadzi lepsza polityke zagraniczą, nie robią wszystkiego o co poprosi Merkel, nie stara się zniszczyć Polskich firm żeby przejeli je niemieckie tak jak PO (przemysł cukrowy, polskie linie lotnicze, kopalnie).
Oczywiście PiS to socjaliści, #!$%@? robią z gospodarką po prostu mniej mieszają niż PO i Polacy sami sobie świetnie radzą mimo ogromnych podatków itp. i też są #!$%@? warci ale jeśli chcesz powrotu PO to