Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #okultyzm #paranormalne #teoriespiskowe #ufo #obcy #kosmici #reptilianie

Autorski tag #alternatywneteorie

Dwudziesta część alternatywnych teorii pochodzących z różnych channelingów. Poprzednia.

77. Uprowadzenia przez kosmitów.
Większość (nie wszystkie) uprowadzeń to sprawka naszego ziemskiego wojska. Często wszczepiają wspomnienia jakoby uprowadzenia dokonali kosmici.

78. Alpha Draconie.
Trochę więcej o już wcześniej kilka razy wspominanych Alpha Draconach, biblijnych Diabłach.

Są to istoty o gadzim genotypie. Mierzą kilkanaście metrów. Mają humanoidalną budowę ciała (tzn. mają głowę, dwie ręce i dwie nogi) oraz skrzydła i długi ogon. Czyli wyglądają bardzo podobnie do legendarnych smoków. Są istotami półfizycznymi, czyli mogą istnieć w materii jak i na poziomie astralnym (poziom naszych snów).

Cywilizacja Alpha Draconian stoi na szczycie gadziej hierarchii w całym wszechświecie. Są nastawieni na całkowitą dominację i kontrolę wszystkiego co istnieje. Ponad Draconami w polaryzacji negatywnej stoi jedynie istota którą nazywamy Lucyferem. Lucyfer jest całkowicie niefizyczną istotą.

Jednak jak silni by nie byli ich chęć dominacji tak naprawdę wynika ze strachu i nieskończonego cierpienia. Cierpią więc projektują swój ból na na zewnątrz. Boją się, więc odczuwają potrzebę dominacji. I tutaj warto przytoczyć koncepcję piekła. Otóż piekło to nie fizyczna lokacja lecz stan świadomości. "Nisko wibracyjny" stan cierpienia i "ciemności".

To Draconie odpowiadają za biblijną symboliczną mitologię o Adamie i Ewie zwiedzonych przez węża. Mitologia ta symbolizowała modyfikację genetyczną w której wprowadzono gadzie geny do naszych ciała. Wąż(gadzie geny) owinięty wokół drzewa symbolizuje helisę DNA. Gadzie geny dały nam "gadzi móżdżek" (pewna część naszego mózgu) który odpowiada za prymitywne instynkty jak strach, przetrwanie i chęć dominacji. W ten sposób ze spokojnego świata (Eden) trafiliśmy do świata strachu i walki o przetrwanie. Dzięki takiemu zabiegowi Alpha Draconie mogli wejść z nami w rezonans (zasada swój przyciąga do swojego) i stawić siebie ponad nas. Uczynić nas swoim "bydłem".
Nawet naukowcy mają zagwozdkę ponieważ nasze DNA ma strukturę która nie mogłaby rozwinąć się w naturalnym procesie ewolucyjnym.

Oczywiście nasze dusze są bardzo potężne i nie są czyimś "bydłem". Jedynie skafandry zwane ciałem i umysłem są bardzo prymitywne. Niestety za pomocą tego "skafandra" można zniewolić duszę. Dlatego tak ważny jest rozwój duchowy i odkrycie Źródła/Boga w sobie aby uwolnić się od prymitywnych instynktów i wznieść się do poziomu naszej duszy.
damianooo5 - #mistycyzm #okultyzm #paranormalne #teoriespiskowe #ufo #obcy #kosmici #...

źródło: comment_HEUUUkmg3hIaqqSHLpVoNM9YozoHs53Q.jpg

Pobierz
  • 4
@Askaukalis: smok to też symbol energetyczny. Tutaj masz coś na ten temat:

Yes, for again the idea of the Dragon symbolically is a very
ancient energy and that which is grounded-power, that which is the
interface, if you which to use that term, the interface itself, the
dragon is the symbol of the interface itself between the concept of
,and the experience of , physical reality, astral reality and etheric
energy