Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie tak z ciekawości kilka filmików Krzysztofa Gonciarza i naprawdę nie wiem za co jest tak znienawidzony na wykopie, według mnie jego filmy są całkiem spoko. Tak samo z Kasią, uczepiliście się jednego niekorzystnego zdjęcia i wypisujecie jakieś głupoty na jej temat a to całkiem ładna dziewczyna.

#gonciarz #youtube
No i raczej #niepopularnaopinia
  • 6
@UrbanLegend: Rok temu kiedy zaczął daily vloga, to oglądałem z dużą przyjemnością każdy odcinek. Aż do wyjazdu do Polski. Potem, IMHO, równia pochyła i w tym roku takich przyjemnych, dobrych materiałów było kilka, kilkanaście maks. Kiedyś miał super zrobiony sponsoring, reklamy, a teraz wpieprza jakieś tam gierki itp. bez oznaczenia, że to reklama. Oglądam z przyzwyczajenia. Patroni chyba podobnie myślą, zobaczcie jak ostatnio przypomina o wspieraniu, a tu nic nie drgnie
@UrbanLegend: Krzysiu zrobił się strasznie sztuczny, daje ciągle do zrozumienia że jest osobą która tyle "osiągnęła". Jakoś mnie irytuje jego nowy styl bycia, oglądam tylko z przyzwyczajenia i to nie vlogi, bo na to patrzeć nie mogę, ale raczej materiały z komediowego kanału. Poza tym i tak praktycznie już nie prowadzi "zapytaj beczke" tylko ciągle go ktoś zastępuje, a to z Gargamelem i Generatorem to już było dno dna.