Wpis z mikrobloga

Okiii nosze się z tym zamiarem od dobrych dwóch miesięcy także #robieto ponieważ zauważyłam, że zainteresowanie rośnie otwieram kolejny babski tag :v związany z minerałami #kosmetykimineralne chyba będzie najlepiej. Można się pochwalić zasobami, pomóc, podpytać, albo pokazać efekty jakie się uzyskało malując sie minerałami, co w duszy gra, ale podejrzewam że bardziej to będzie dla zielonek mineralnych pomocne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji zrobie mirabelkipolecajo czyli puder glinowy z Annabelle Minerals i ich korektor który meeeeega kryje (łezka mój pierwszy produkt mineralny :D)
Puder może przedłużyc trwałość makijażu, solo daje ładny nie płaski mat, wygładza, generalnie jak ma się skóre w całkiem niezłym stanie to bardzo spoko wygląda ^^ odkopałam też puder glinkowy z Jadwigi i musze sobie je porównać, bo jadwiga leoeij wychodzi cenowo i jest wiesza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No a korektory od kiedy mają cała game kolorystyczną to mega sprawa, na mnie trzymają się pico belo, mega wydajne. Mówi się że niby pod oczy średnio, ale to raczej różnie, ale syfki kryją pinknie.
Jedynie bieda, że nie ma próbek tych produktów.

#pokazkosmetyczke #mirabelkipolecajo #mirabelkopomusz #kosmetyki #makijaz
kwiatencja - Okiii nosze się z tym zamiarem od dobrych dwóch miesięcy także #robieto ...

źródło: comment_n5kIfRkhVkgjgYetJ2TZMsdJ0qaCJjnh.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kwiatencja: mam kilka próbek AM i generalnie byłoby super, ale póki co warzą się na twarzy ;__; ostatnio mam mega kapryśną cerę, wykończoną leczeniem u dermatologa (bardzo długo epiduo, teraz skinoren), przede wszystkim masakra na czole (nadprodukcja sebum), a na policzkach z kolei blizny i przebarwienia. Do tej pory używałam Revlona, minerałki są o tyle lepsze że nie wyskakują po nich nowe syfy, ale już nie mogę z tym warzeniem
  • Odpowiedz
@kwiatencja jak nie ma próbek jak są, a przynajmniej były jak zamawiałam
i niestety nie podzielam zachwytów m. in. dlatego że podobnie jak koleżanka @tangerine_ mam problem z warzeniem się AM na twarzy, może po prostu minerały nie są dla mnie
  • Odpowiedz
@kwiatencja: używam kryjących, z kremów mam któryś z Sylveco lekkich. Nie próbowałam z pudrem, mam ecocera prasowany, może da radę.
U mnie to może być większy problem w sumie, przypomniałam sobie właśnie, że i przy Revlonie już miałam problem z czołem ;s po prostu od pewnego czasu moje czoło świeci się jak żarówa po kilku godzinach od nałożenia podkładu.
  • Odpowiedz
  • 1
@brak minerałów jest tyle że prawdopodobnie zła formuła. Akurat AM nie wszystkim pasują.
Ale gdzie próbek nie ma? Oczywiście są cery że minerały nie pasują, ale to bardziej suchych się tyczy
  • Odpowiedz
@kwiatencja: jako że muszę się uczyć do poprawki, to przeglądam wykop na kilka miesięcy wstecz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Używałaś pudru glinkowego AM pod podkład Pixie? Czy wydłuża on trwałość? Ogólnie Pixie MLB prezentuje się na mnie najlepiej ze wszystkich minerałów, wykończenie w miarę naturalne, ładne rozświetlenie, ale szukam czegoś, po czym będę świecić się wolniej i może aplikowanie kolejnych warstw będzie łatwiejsze. To się nada?
  • Odpowiedz
  • 1
@PomeranianBoo kuczi nie pamiętam, pixie używam wczesna wiosna i też nieregularnie i nie pamiętam bo puder głównie wiosna lato a wtedy głównie ecolore nakładam lub Lily lolo. Czytałam że mbl nie lubi żadnych primerow najlepiej j a skórę ale nie potrafię Ci się odnieść do tych słów bo dopiero teraz pewnie po pixie będę częściej sięgać. Generalnie sam puder jest mega przyjemny w użytkowaniu i wygląda fajnie solo miałam też tak
  • Odpowiedz