Wpis z mikrobloga

Okiii nosze się z tym zamiarem od dobrych dwóch miesięcy także #robieto ponieważ zauważyłam, że zainteresowanie rośnie otwieram kolejny babski tag :v związany z minerałami #kosmetykimineralne chyba będzie najlepiej. Można się pochwalić zasobami, pomóc, podpytać, albo pokazać efekty jakie się uzyskało malując sie minerałami, co w duszy gra, ale podejrzewam że bardziej to będzie dla zielonek mineralnych pomocne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji zrobie mirabelkipolecajo czyli puder glinowy z Annabelle Minerals i ich korektor który meeeeega kryje (łezka mój pierwszy produkt mineralny :D)
Puder może przedłużyc trwałość makijażu, solo daje ładny nie płaski mat, wygładza, generalnie jak ma się skóre w całkiem niezłym stanie to bardzo spoko wygląda ^^ odkopałam też puder glinkowy z Jadwigi i musze sobie je porównać, bo jadwiga leoeij wychodzi cenowo i jest wiesza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No a korektory od kiedy mają cała game kolorystyczną to mega sprawa, na mnie trzymają się pico belo, mega wydajne. Mówi się że niby pod oczy średnio, ale to raczej różnie, ale syfki kryją pinknie.
Jedynie bieda, że nie ma próbek tych produktów.

#pokazkosmetyczke #mirabelkipolecajo #mirabelkopomusz #kosmetyki #makijaz
Pobierz kwiatencja - Okiii nosze się z tym zamiarem od dobrych dwóch miesięcy także #robieto ...
źródło: comment_n5kIfRkhVkgjgYetJ2TZMsdJ0qaCJjnh.jpg
  • 31