Wpis z mikrobloga

Gdy widzę twarze tych oburzonych celebrytów, zgrywających bojowników wolności i ekspertów politycznych to tracę sympatię do protestujących przeciwko nadużyciom władzy przez PiS. "Artyści" skompromitowani swoimi wypowiedziami plus cała banda politycznych rzezimieszków spod znaku PO, KODu, Nowoczesnej czy Razem powoduje, że znaczna część ludzi oburzonych działaniem PiSu nigdy nie pójdzie na żaden protest ramię w ramię z takimi osobnikami. Przykładowo ja uważam PiS za szkodników, ale nie zapomniałem jak wyglądały poprzednie rządy, w których poziom hipokryzji i pogardy do ludzi, których teraz zapędzają na protesty wcale nie była na niższym poziomie ("#!$%@? z Polską Wschodnią", "Paliwo niech będzie i po 7 zł", absolutne wysranie się na wszystkie inicjatywy obywatelskie, protesty, petycje, podpisy, referenda etc."). Oczywiście ktoś zaraz powie, że to mają być protesty apolityczne i nieważne kto inny będzie protestował, ale moim zdaniem, a także milionów innych ludzi jest to bardzo ważne.

Oddanie władzy przez PiS oznacza powrót starego obozu rządzącego, bo chyba nikt nie myśli, że wybory wygra nagle Korwin, Kukiz czy Razem. PO i jej adiutanci mieli wszystkich w dupie przez całe 8 lat i nie mam zamiaru w niczym im pomagać. Ludzie muszą zrozumieć że aby w Polsce doszło do jakichś zmian muszą zniknąć zarówno PiS jak i PO. Także jeśli ktoś chce protestować to niech się potem nie zdziwi gdy usłyszy że protestując wspiera stary obóz władzy. Jeśli miałyby to być protesty apolityczne to powinien być zakaz wystąpień publicznych ze strony polityków a także zakaz afirmacji partyjnej. Wtedy ludzie spokojnie wyszliby na ulice, tak jak np. przy ACTA. Na dziś to te wszystkie spędy wyglądają tak, że połowa osób to ludzie związani ze starym obozem władzy lub polityczne rzezimieszki próbujące coś ugrać na biednych bezstronnych ludziach. Ich też jest tam wiele i próbują protestować przeciwko ogólnym nadużyciom władzy, ale nie mają siły przebicia bo całe zainteresowanie spijają ci pierwsi oraz celebryci. Gdy widzę tych wszystkich jaśnie wielmożnych aktorów czy piosenkarzy to przypominają mi się ci wszyscy śmieszni celebryci z zachodu protestujących przeciwko sami nie wiedzą czemu. Szkoda gadać, dlatego najlepiej jest nic nie robić.
#polityka #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazprawakow #oswiadczenie
Cleefinger - Gdy widzę twarze tych oburzonych celebrytów, zgrywających bojowników wol...

źródło: comment_sO1a4jBMDoOpsQzSuVIEILpD1Rm5EoAz.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
Wymieniłeś dwie osoby przeciwko setkom (?) wspierającym przeciwny obóz.


@Cleefinger: Wymienisz te setki? Ja widże ciagle te same twarze. Podałem przykłady, ale jest ich wiecej (Rewiński, ta z filmu Smoleńsk) . Poza tym to logiczne jest, że aktorzy jako ludzie wyksztalceni bardziej na spolaryzowanej scenie beda wspierąc partię o bardziej liberalnych pogladach, bo to samo widac w preferencjach zwykłych Polaków.
  • Odpowiedz
@Cleefinger: po prostu jestes zwyklym prostym ludem


@pk347: Ciężko jest się pogodzić jak kułaki mają lepiej :) Jak się do niczego w życiu nie doszło to nawet 7planowa aktorka z M jak Miłość jest wyznacznikiem sukcesu :)
  • Odpowiedz
@Xianist: @pk347: @UchoSorosa: No i widzicie, przez takie zachowanie wasi pracodawcy stracili władzę. Niezależnie jak będziecie zaklinać rzeczywistość i imputować OPowi jego przynależność do #60groszyzawpis to jest to naprawdę przyczyna dla której PiS ma władzę.

Wy też, tak samo jak Jarek dzielicie Polaków. On na zdrajców narodu i prawomyślnych. Wy na oświeconą elitę i głupi ciemny lud.

Jasną sprawą jest to, że to opozycja
  • Odpowiedz
Wy na oświeconą elitę i głupi ciemny lud.


@miscyfion: Jaśnie pan się myli - dla mnie aktor 7planowy aktor z m jak milosc to taki samo czlowiek jak rolnik z Pacanowa - nawet powiem Ci więcej znając okolice tej miejscowości taki rolnik ma więcej kasy w kieszeni niż taka aktoreczka.

Nowoczesnej ludzie nie lubią, bo również kojarzą im się z elitami, które Polakom znudziły się i
  • Odpowiedz
@UchoSorosa: xD
Żadnego bólu dupy nie mam, bo ja nie stoję po żadnej z tych dwóch stron. Możecie się atakować ile chcecie Hutu i Tutsi.

Nikt nie przyznaje się do bycia opłacanym trollem. Ty może nie jesteś, ale tamta dwójka? Tyle aktywności, oczywiście w godzinach zwykle uznawanych za robocze.

Oczywiście ich stałą strategią jest omijanie niewygodnych komentarzy.
  • Odpowiedz
po prostu jestes zwyklym prostym ludem - zwykly prosty lud zawsze pragnie i cieszy sie gdy spadaja glowy elit, ktore musial ogladac i ktorym zazdroscil powodzenia w zyciu. Tak to dziala... nie musisz sie przejmowac bo nie jestes tutaj wyjatkowy,


@pk347: Ukrainiec gardzi, gardzi, gardzi, gardzi
(ukrainiec gardzi, gardzi, gardzi, gardzi).
Gardzi, gardzi poglądem nieswoim
(gardzi, gardzi
Usmiech_Niebios - > po prostu jestes zwyklym prostym ludem - zwykly prosty lud zawsze...
  • Odpowiedz
@muak47: rozumiem, że kto nie z Wami, ten przeciw Wam? Koleś nawet nie opowiedział się za nikim. Strach coś powiedzieć, skoro dookoła pełno psychicznych widzących trolle albo moskali.
  • Odpowiedz
@Cleefinger: na wykopie siedzi około 150-200 osób z neuropy które przez grupę na fb wysyłają sobie posty do plusowania, znaleziska do zakopywania itd, dlatego możesz odnosić wrażenie trtaz społeczność popiera te "protesty" - nic bardziej mylnego.

Na szczęście jest to KOD bis, tris czy sris i ludzi jest tylu co na pozostałych żałosnych wiecach. Skończą się wakacje to i skończą się te kilkudziesięcioplusowe posty na mirko i znaleziska z dupy
  • Odpowiedz
@Xianist: Ale czego nie zrozumiałeś w tym teście? Czytaj lamusie ze zrozumieniem,zanim coś napiszesz. Gdzie on #!$%@? napisał o prawie,czy jego braku to protestowania? I jeszcze koment zaplusowany przez ameby umysłowe,tobie podobne. Lemingu.
  • Odpowiedz
@Cleefinger: to tak, jak chcieć sprzedać dobry produkt ale w jego reklamie dać jakieś odpychające gówno. Ludzie są pamiętliwi i znają te mordy i dla nich to po prostu walka jednych z drugimi, gdyby był jakiś protest i nie wpuszczano by tam wszelkich komuchów i w ogóle, to na pewno więcej osób by przyszło, a tak to wygląda jak zwykła polityczna wojenka, jakich wiele.

  • Odpowiedz
który pierwszy użyje "argumentu", że jestem pisowskim trollem? xD


@yourgrandma: Na wykopie każdy kto nie pluje jadem na PiS jest PiSowskim trollem xD
Kiedyś dowiedziałem się, że głosując na korwina jestem pisowskim trollem, bo Korwin nie dostał się do sejmu i dlatego pis ma większość XDDD
  • Odpowiedz
Kiedyś dowiedziałem się, że głosując na korwina jestem pisowskim trollem, bo Korwin nie dostał się do sejmu i dlatego pis ma większość XDDD


@Dziki_Bigos: właśnie żeby PiS nie miał większości Korwin musiał się dostać. Mój kolega, który głosował na PO, mówił, że kibicuje Korwinowi, bo inaczej PiS będzie miał więcej niż połowę sejmu xD
  • Odpowiedz
Oczywiście, szkoda tylko że ci "aktorzy" nie są apolityczni i nie reprezentują bezstronnych osób chcących protestować przeciwko nadużyciom władzy.


@Cleefinger: Fatal logic error detected.
  • Odpowiedz
@Cleefinger: a ja się zgadzam. Protest niby apolityczny, a przemawiają głównie Schetyna i inni z PO oraz .N, z Wyborczej, z KODu. Protesty są utożsamiane głównie z tymi środowiskami, może jest tam część zwykłych protestujących, którzy nie są sympatykami tych środowisk, ale właśnie ludzie utożsamiani z nimi są pokazywani w mediach najczęściej i z tym się kojarzą protesty.
Tak samo jak dojdzie do zmiany partii rządzącej, to najprędzej na PO
  • Odpowiedz