Wpis z mikrobloga

Gdy widzę twarze tych oburzonych celebrytów, zgrywających bojowników wolności i ekspertów politycznych to tracę sympatię do protestujących przeciwko nadużyciom władzy przez PiS. "Artyści" skompromitowani swoimi wypowiedziami plus cała banda politycznych rzezimieszków spod znaku PO, KODu, Nowoczesnej czy Razem powoduje, że znaczna część ludzi oburzonych działaniem PiSu nigdy nie pójdzie na żaden protest ramię w ramię z takimi osobnikami. Przykładowo ja uważam PiS za szkodników, ale nie zapomniałem jak wyglądały poprzednie rządy, w których poziom hipokryzji i pogardy do ludzi, których teraz zapędzają na protesty wcale nie była na niższym poziomie ("#!$%@? z Polską Wschodnią", "Paliwo niech będzie i po 7 zł", absolutne wysranie się na wszystkie inicjatywy obywatelskie, protesty, petycje, podpisy, referenda etc."). Oczywiście ktoś zaraz powie, że to mają być protesty apolityczne i nieważne kto inny będzie protestował, ale moim zdaniem, a także milionów innych ludzi jest to bardzo ważne.

Oddanie władzy przez PiS oznacza powrót starego obozu rządzącego, bo chyba nikt nie myśli, że wybory wygra nagle Korwin, Kukiz czy Razem. PO i jej adiutanci mieli wszystkich w dupie przez całe 8 lat i nie mam zamiaru w niczym im pomagać. Ludzie muszą zrozumieć że aby w Polsce doszło do jakichś zmian muszą zniknąć zarówno PiS jak i PO. Także jeśli ktoś chce protestować to niech się potem nie zdziwi gdy usłyszy że protestując wspiera stary obóz władzy. Jeśli miałyby to być protesty apolityczne to powinien być zakaz wystąpień publicznych ze strony polityków a także zakaz afirmacji partyjnej. Wtedy ludzie spokojnie wyszliby na ulice, tak jak np. przy ACTA. Na dziś to te wszystkie spędy wyglądają tak, że połowa osób to ludzie związani ze starym obozem władzy lub polityczne rzezimieszki próbujące coś ugrać na biednych bezstronnych ludziach. Ich też jest tam wiele i próbują protestować przeciwko ogólnym nadużyciom władzy, ale nie mają siły przebicia bo całe zainteresowanie spijają ci pierwsi oraz celebryci. Gdy widzę tych wszystkich jaśnie wielmożnych aktorów czy piosenkarzy to przypominają mi się ci wszyscy śmieszni celebryci z zachodu protestujących przeciwko sami nie wiedzą czemu. Szkoda gadać, dlatego najlepiej jest nic nie robić.
#polityka #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazprawakow #oswiadczenie
Cleefinger - Gdy widzę twarze tych oburzonych celebrytów, zgrywających bojowników wol...

źródło: comment_sO1a4jBMDoOpsQzSuVIEILpD1Rm5EoAz.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: No napisał z pogardą tylko co z tego? Wyrażanie pogardy wobec czyichś działań w żaden sposób nie wpływa na prawo tego kogoś do ich podejmowania. Jakby domagał się aresztowania protestujących albo czegoś podobnego to faktycznie byłby problem, a tak to czepiasz się na siłę.
  • Odpowiedz