Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazpisu #bekazprawakow
Wchodzę na wykop i nie mogę uwierzyć, że konserwy bronią urojeń Kaczyńskiego.

Kaczyńskiego, który oskarża o zniszczenie i zamordowanie jego brata w momencie, kiedy TO ON OSOBIŚCIE kazał mu wtedy lecieć (a być może i za wszelką cenę lądować, tego nie wiemy).

Kaczyńskiego, który od 7 lat prowadzi politykę na truchle brata i wyciera sobie ryj katastrofą włącznie ze startem w wyborach prezydenckich chwilę po śmierci brata.

Kaczyńskiego, który na miesięcznicach organizuje zwykłe polityczne wiece.

Kaczyńskiego, który bez żadnych dowodów oskarża opozycję (?) o zamordowanie brata.

Macie wy rozum i godność człowieka? #polityka
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mnie ogólnie dziwi, że #4konserwy go bronią. Co Kaczyński ma wspólnego z wartościami konserwatywnymi ucieleśnianymi w wolności i odpowiedzialności jednostki oraz wolnym rynku? Przecież to socjalista, etatysta i korporacjonista, zwolennik omnipotencji państwa, socjalizmu i nadregulacji. Co tu jest k---a 4konserwy?
  • Odpowiedz
Jak w latach (bodaj 70'ych) rozwalił się rosyjski samolot o sporo niższej randze w PL


@Carlos_Irwin_Estevez: aha czyli jak za komuny czyli ROSYJSKIEJ OKUPACJI rozwalił sie ruski samolot to ruscy zrobili co chcieli?
Niebywałe...
  • Odpowiedz
Wchodzę na wykop i nie mogę uwierzyć, że konserwy bronią urojeń Kaczyńskiego.


@Dzindybry: Ja widzę wszędzie ataki. Nawet tu. Nie wiem dlaczego ludzie tak się uwzięli na tego Kaczyńskiego. Lata propagandy zrobiły swoje.
  • Odpowiedz