Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazpisu #bekazprawakow
Wchodzę na wykop i nie mogę uwierzyć, że konserwy bronią urojeń Kaczyńskiego.

Kaczyńskiego, który oskarża o zniszczenie i zamordowanie jego brata w momencie, kiedy TO ON OSOBIŚCIE kazał mu wtedy lecieć (a być może i za wszelką cenę lądować, tego nie wiemy).

Kaczyńskiego, który od 7 lat prowadzi politykę na truchle brata i wyciera sobie ryj katastrofą włącznie ze startem w wyborach prezydenckich chwilę po śmierci brata.

Kaczyńskiego, który na miesięcznicach organizuje zwykłe polityczne wiece.

Kaczyńskiego, który bez żadnych dowodów oskarża opozycję (?) o zamordowanie brata.

Macie wy rozum i godność człowieka? #polityka
  • 50
  • Odpowiedz
Przed samą katastrofą odbyła się rozmowa między Lechem a Jarosławem, która do dziś nie została ujawniona.


@Dzindybry: aha czyli rozmowa o której nic nie wiesz jest dowodem na to że wcześniej mu kazał lecieć? jak sobie w ogóle wyobrażasz taką rozmowę? "cześć leszek jako że kazałem ci lecieć to dzwonię" :D
  • Odpowiedz
Przed samą katastrofą odbyła się rozmowa między Lechem a Jarosławem, która do dziś nie została ujawniona.


@Dzindybry: aha czyli rozmowa o której nic nie wiesz jest dowodem na to że wcześniej mu kazał lecieć? jak sobie w ogóle wyobrażasz taką rozmowę? "cześć leszek jako że kazałem ci lecieć to dzwonię" :D
  • Odpowiedz
@Dzindybry:
Dobra pośmialiśmy się, a teraz popatrz jaki szajs odwalasz.
1) wrzucasz wypowiedź wroga politycznego, który nie raz pokazał, że nie certoli się w tańcu i wiadomo, że umie prowokować. W dodatku nie przedstawił ŻADNYCH dowodów na poparcie tego o czym mówi. Jeśli się mylę, popraw mnie.
2) Radek nie miał kompletnie ŻADNYCH możliwości sprawdzenia kto i gdzie wysłał, bądź co bądź, urzędującego prezydenta RP. Jeśli miał, popraw mnie.
3) Skoro
  • Odpowiedz
@Dzindybry: Dziubki Szefera wyjątkowo aktywne dzisiaj. Nowa taktyka na dziś - zarzucanie choroby psychicznej adwersarzowi. Wejdzcie w znaleziska polityczne, co drugi tak robi. Aha, jeszcze zarzucają płatny trolling. :)
  • Odpowiedz
@Dzindybry: Nie cierpie Kaczora, tak jak i Tuska i jego bandy. Można mu wiele zarzucić ale twoje argumenty są kiepskie.

Przede wszystkim sprawy Smoleńska bronie, nie chodzi o morderstwo czy zamach, ALE wrak leży jak na złomie w ruslandi, z łaską dostaliśmy pocięte czarne skrzynki, ciała powkładane z syfem, pomieszane, puste itd.... Jak w latach (bodaj 70'ych) rozwalił się rosyjski samolot o sporo niższej randze w PL, to Ruskie tylko poinformowali
  • Odpowiedz
@Dzindybry: wszyscy siebie warci, zarówno paranoiczny Kaczyński jak i opozycja zapominająca o skali rozkładu klasy politycznej za jej rządów. Zalecam oglądanie posiedzeń Sejmu tylko w ramach rozrywki.
  • Odpowiedz