Wpis z mikrobloga

Mirki, Miraski - zaciśnijcie za mnie kciuki na okres 1.5 tygodnia.

W #pracbaza Szefowie stwierdzili z dnia na dzień, że jadą na urlop. Na Chorwację. Wspólnie.

Także zostałem z całą firmą sam i 2 pracownikami na magazynie. Maile, telefony, klienci... a to dopiero pierwszy dzień. Oby było dobrze i obym nic nie zepsuł.

Jestem ja, jest klimatyzacja, jest energetyk, niedługo wjedzie kawa. Oby było dobrze.

Dobrego dnia!

#dziendobry #pracbaza #gorzkiezale
S.....e - Mirki, Miraski - zaciśnijcie za mnie kciuki na okres 1.5 tygodnia. 

W #p...

źródło: comment_nvunMLofGHQ04MBDhxZguC2xPrKfaCpO.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Saute nikt nie zostawi firmy komus, komu nie ufa. Wiec miej poczucie wlasnej wartosci. I mysle, ze jest to swietna okazja dla Ciebie zeby po pierwsze sie wykazac, po drugie zeby z czystym sumieniem wystapic o podwyzke / ewentualnie jakis ekstra dodatek czy kilka dni wolnego pelnoplatnego.
Czytam Twoje wpisy i podoba mi sie Twoje podejscie. Tak trzymac:)
  • Odpowiedz
@oscar_rak: Wystarczą, że kukną w ilość wysłanych przesyłek. Z resztą - mają podgląd cały czas poprzez TeamViever.

@benzdriver: W sumie już 3 raz mi zostawiają, tylko pierwszy raz na tak długi okres. W piątki z resztą sam pracuję, bo jadą w teren się odstresować. Nie boję się w sumie niczego, poza ewentualnym jakimś buntem maszyn.

  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops: xDD Nie mamy sekretarki, sami sobie latamy po kawę do ekspresu, który trzymamy na...magazynie wysyłkowym. :P.


@Jormungand: Przebiłeś. :D Dobrego dnia, Jorg!

@oscar_rak: To zależy od wielu czynników, czasami np. wysyłamy 150 paczek dziennie, w inny dzień 90 ale drugi dzień jest bardziej
  • Odpowiedz